Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Nuri Şahin ne yapacak!

Nuri Şahin ne yapacak!
Son Güncellenme : 15 Tem 2013 19:15

Borussia Dortmund’un yıldızı Nuri Şahin, geleceğiyle ilgili konuştu

Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund'un orta saha oyuncusu Nuri Şahin, geleceğiyle ilgili kendisini baskı altında hissetmediğini söyledi

Şahin, Almanya’daki Kicker dergisine yaptığı açıklamada, Real Madrid ile olan sözleşmesinin gelecek yıl sona erdiğini ve Madrid’e geri mi döneceği yoksa Dortmund’da mı kalacağı konusunda kendisini baskıda hissetmediğini belirterek, ”Aksi bir durum olmazsa futbol olarak önümde on yıl daha var. Eylül’de 25 yaşında olacağım. 30 yaşında olsaydım belki bu yıl en önemli yılım derdim. O nedenle üzerimde baskı hissetmiyorum, bunu kulübüm de biliyor. Real Madrid ya da Borussia Dortmund fark etmez” dedi.

Türkiye Milli Takımı’nda da top koşturan Şahin, bu yıl Bundesliga’da iyi maçlar çıkarmayı umduğunu ifade ederek, farklı özellikleri sahip olduğunu söylediği takım arkadaşı İlkay Gündoğan ile iyi anlaştıklarını dile getirdi.

Avrupa futbolunun en başarılı ülkesinin İspanya olduğunu söyleyen orta saha oyuncusu, İspanya’nın 8 yıldır ilk altıda olduğunu ancak Alman futbolunun da ilerlediğini kaydetti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış