Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ne oldu sana Eboue!

Ne oldu sana Eboue!
Son Güncellenme : 24 Tem 2013 10:24

Her zaman takımın neşe kaynağı olan Eboue, dün sabahki idmanda herkesi şaşırttı

Her zaman takımın neşe kaynağı olan Eboue, dün sabahki idmanda herkesi şaşırttı

Slovenya kampının ikinci gününde sabah yapılan antrenmanda Emmanuel Eboue oldukça gergindi. Fildişi Sahilli savunma oyuncusu, önce kaptan Selçuk İnan’la daha sonra da vatandaşı Didier Drogba’yla tartıştı. Her şey dar alandaki çift kale maçta Eboue’nin Emre Çolak’a yaptığı sert müdahaleyle başladı. Emre acı içinde yerde kalırken, genç oyuncunun yanına gidip yerden bile kaldırmayan Eboue’ye takım kaptanı Selçuk İnan tepki gösterdi. Selçuk, İngilizce olarak “Yaptığın hareket çok tehlikeli” diyerek sitem etti. Selçuk’un ardından Eboue bu kez bir başka pozisyon sonrasında Drogba ile ağız dalaşına girdi.

SONRA SELÇUK’LA BARIŞTI
Drogba ile uzun süre saha içinde tartışan Eboue’nin idman sonuna kadar keyifsiz oluşu dikkat çekti. Çalışma sonrasında ise Eboue ile Selçuk İnan barışıp olayı tatlıya bağlarken, bu durum Fatih Terim’i memnun etti.

DANY’İN GÖNLÜNÜ ALDI
İmparator antrenman sonunda neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Önce Emre Çolak ile şakalaşan Terim, ardından daha önce sık sık fırça attığı ve son oynanan Malaga maçındaki hataları ile dikkat çeken Kamerunlu stoper Dany’e sarıldı. Terim, Burak ve Selçuk’la da uzun süre sohbet etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış