Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Müslüman bir ülkede olmak…"

"Müslüman bir ülkede olmak…"
Son Güncellenme : 20 Tem 2014 16:16

"Müslüman bir ülkede olmak..."
Demba Ba, Siyah Beyazlıların İngiltere kampında basın mensuplarının sorularını cevapladı

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın yeni transferi Demba Ba gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İşte o açıklamalar;

“Gayet iyi bir şekilde karşılandım. İlk günden beri herkes bana iyi davranıyor. Her şey iyi gidiyor. Her şey gayet yolunda gitti. Kulüp yetkileriyle görüşmeye başladım. İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile görüşemeye başladım. Gerek onların ilgisi, gerekse benimburaya gelmek istemem her şeyi kolaylaştırdı.”

“ZOR BİR EŞLEŞME OLACAK”
Zor bir eşleşme olacak. Yıldızı isimlerini kaybettiler. Ancak genç bir takımlar. Tecrübesiz olmalarına rağmen ellerinden geleni yapacaklar.

“SAKATLIĞIM HAKKINDA…”
“Son dört senede oynadığım maçlara bakılırsa, sakatlığım hakkındaki tartışmalar size net bir cevap verir. Ondan sonra başkan o konuyla ilgili gerekli açıklamaya yaptı, gerekli düzeltilmeler de yapıldı. Bunlar geride kaldı.”

“ARKADAŞLARIMLA OLAN İLİŞKİLERİM…”
“Takım arkadaşlarınmla geyet iyi ilişkiler kurmaya başladım. Almanca konuşan birçok oyuncu var. Ben de Almanca biliyorum ve bu durum bana çok yarar sağlıyor.”

“DROGBA VE SOW’UN TAKDİRİNİ ALMAK…”
“Didier Drogba ve Mousssa Sow gibi oyuncuların takdirini almak çok önemli. Moussa ile çok yakın arkadaşız. Ancak sahada her şey farklı olacak. Ben de takımıma katkı sağlamaya çalışacağım.”

“PEKTEMEK İLE REKABET…”
“Mustafa Pektemek ile aramızda tabii ki rekabet olacak. Rekabet takımı her zaman ileriye taşıyacaktır.”

“MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDE OLMAK…”
“Şehri mutlaka sıkça gezeceğim. Müslüman bir ülkede olmanın getireceği avantajlar var. Aslına bakarsanız yaptıklarınız evde dört duvar arasında kalır. Ancak Müslüman bir ülkede bazı şeylerin avantajları var.

Ben de taraftarlarımızı çok seviyorum. İzlediğim maçların videolarında onların özel olduğunu fark ettim. Açık ara Türkiye’nin en iyi taraftarları onlar.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış