Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Muhatabımız FIFA"

"Muhatabımız FIFA"
Son Güncellenme : 16 Oca 2015 12:59

"Muhatabımız FIFA"
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi’ne açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’u karşılıksız sevenlerin desteğine ihtiyaç duydukları bir süreçten geçtiklerini belirterek, “Dünyada hiçbir spor kulübü yoktur ki tabanından destek almadan başarıya ulaşsın. Bu takıma destek verilmesi Trabzonsporluyum diyen herkesin borcu olmalı” dedi.

“YANAL KADROYU DAHA EFEKTİF KULLANACAK”
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp dergisinde yayınlanan yazısında radikal kararlar almak durumunda kaldıklarını belirterek, ”Bunlardan en önemlisi teknik heyetimizdeki değişimdi. Büyük hedefler için büyük yatırımlar yaparak başladığımız sezonun geride kalan bölümünde önümüze çıkan tablo bu değişimi zorunlu kılmıştı. Büyük beklentilerimizin olduğu Vahid Halilhodziç’le kolay olmayan bir karar alarak yollarımızı ayırdık. Bu kararın ardından hedefe ulaşma adına doğru bir isim olduğuna inandığımız Ersun Yanal’ı teknik direktörlük görevine getirdik. Kulübümüzün kültürünü ve beklentilerini iyi bilen Ersun Yanal’ın oluşturduğumuz kaliteli kadroyu daha efektif kullanabileceğine olan güvenimiz tercihimizde önemli rol oynamıştır” ifadelerini kullandı.

DESTEK ÇAĞRISI
Taraftarlara de seslenen Başkan Hacıosmanoğlu, “Yaptığımız yatırımların karşılığını alma adına Trabzonspor’u karşılıksız sevenlerin desteğine mutlak suretle ihtiyaç duyduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Dünyada hiçbir spor kulübü yoktur ki tabanından destek almadan başarıya ulaşsın. UEFA Avrupa Ligi’nde elde ettiğimiz sonuçlarla kulüp tarihinde ikinci kez üst üste grup aşamasını geçmek bize nasip oldu. Türkiye şampiyonluğunu da kazanmak ve bu mutluluğu hep birlikte yaşamak adına bu takıma destek verilmesi Trabzonsporluyum diyen herkesin borcu olmalıdır. Bu desteği şansımıza değil kulübümüz adına siz büyük taraftarlarımızdan istiyoruz” sözlerine yer verdi.

“MUHATABIMIZ FIFA”
Başkan Hacıosmanoğlu, göreve geldiklerinden bu yana takip ettikleri şike süreciyle alakalı FIFA’dan ulaşan yazının içeriğinin, sonucun istedikleri gibi olacağı yönünde ip uçları verdiğini de söyledi. Hacıosmanoğlu, UEFA Disiplin Komitesi’nin kararı sonrası muhataplarının FIFA olacağını da vurguladı.

“ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ”
Olağan Mali Genel Kurul’da mali tabloların ibrası konusunda delegelerin gösterdiği teveccühe teşekkür eden Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kendimizden emin olduğumuzu gösteren en önemli kanıtımız Trabzonspor’da görev yapmış olan herkesin görev süresi sonunda mahkemeye verilebileceği yönünde açtığımız yoldur. Bulunduğumuz konum gereği bin yandan yeni başarıları hedeflerken diğer yandan da geçmişte gasp edilen hakları aramaktan vazgeçmeyeceğiz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış