Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Milli kariyeri bitiyor mu?

Milli kariyeri bitiyor mu?
Son Güncellenme : 18 Kas 2014 18:02

Milli kariyeri bitiyor mu?
Kazakistan maçı öncesinde stadı terk eden Volkan Demirel ile ilgili Fatih Terim karar verecek

HTSPOR

Volkan Demirel, Kazakistan maçı öncesi kendisine küfür edilmesinin ardından stadı terk etti. Volkan’ın bu hareketi, ülkede gündem oldu.

Fatih Terim’in yaşanan bu olaylardan büyük rahatsızlık duyduğu, Volkan konusunda bir durum değerlendirmesi yapacağı bildirildi. Terim’in küfürleri kınamasına rağmen Volkan’ın sahayı terketmesini doğru bulmadığı, bu nedenle 33 yaşına basan tecrübeli eldivenle ilgili önümüzdeki günlerde bir karar vereceği bildirildi.

İSTANBUL ŞANSINI TÜKETTI!
İstanbul’da oynanan milli maçlarda ‘kulüpçülük’ yüzünden üzücü olaylar yaşanması TFF yönetimini kara kara düşündürüyor. Bundan sonra zorunlu olmadıkça İstanbul’da milli maç oynatılmaması görüşü hakim. EURO 2016 Elemeleri’nde ev sahipliği yapacağımız ilk maçta 3 Eylül 2015’te Letonya ile oynayacağız.

CEZA YOK
Fatih Terim, milli maç kadrosunda bulunan bir futbolcunun müsabaka sırasında stadı terketmesi doping şüphesi nedeniyle 2 yıla kadar cezayı öngördüğü için Volkan’ı geri çağırmıştı. UEFA Tahkim Kurulu üyesi Levent Bıçakcı, Volkan’a uluslararası platformda ceza verilmesinin söz konusu olamayacağını vurgulayıp “Herhangi bir ceza verileceğini sanmıyorum” dedi. TFF Disiplin Talimatı’nın 51. maddesinde ise ‘mazeretsiz’ olarak milli müsabakada sahayı terkeden futbolcuya 2 ay ila 1 yıl ceza verilmesi öngörülüyor. Fatih Terim, Volkan’ın oynayacak durumda olmadığını belirttiği için bu olay ayrı tutulacak.

 VOLKAN DEMİREL SAHAYI TERK ETTİ! İŞTE O ANLAR…

SOSYAL MEDYADA VOLKAN DEMİREL PATLAMASI

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış