Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Melo’yu destekliyorum"

"Melo’yu destekliyorum"
Son Güncellenme : 08 May 2014 23:42

"Melo'yu destekliyorum"
Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi ve kulüp sözcüsü Şükrü Ergün, sarı-kırmızılı futbolcu Felipe Melo’ya destek verdi

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi ve kulüp sözcüsü Şükrü Ergün, kupa finalinde futbol kalitesi hakkında konuşacak bir şey olmadığını belirterek, “Bizim için heyecanlı bir maç oldu. Önemli olan sonuçtu. Bizi çok tatmin eden, mutlu eden bir sonuç oldu. Bir hafta içerisinde kulüp olarak çok önemli 3 kupa kazandık: Kadın basketbol, tekerlekli sandalye basketbol takımımız ve son olarak futbol takımımız.” dedi.

“MANCINI GÜZEL, İDDİALI BİR AÇIKLAMA YAPTI
Şükrü Ergün, teknik direktör Mancini’nin “4. yıldızı takmadan, Galatasaray’ı şampiyon yapmadan bir yere gitmem” açıklaması için ise “Güzel iddialı bir açıklama. Mancini bizim hocamız. Bu konuda değişik spekülasyonlar var; ama lig devam ediyor. Mancini’yle de var olan bir sözleşmemiz var. Çok gereksiz konuşmalar yapılıyor. Mancini güzel bir cevap vermiş” diye konuştu.

MELO AÇIK BİR TEPKİ GÖSTERDİ. SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM
Şükrü Ergün, Melo’nun TFF başkanının elini sıkmamasıyla ilgili olarak ise “Melo son derece açık bir tepki gösterdi. TFF başkanının kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya tepki olarak, sezon başından beri federasyonun Galatasaray’a karşı olan uygulama ve yaptırımlarına karşı içinden gelen tepkisini koymuştur. Melo bazen tasvip etmediğimiz şekilde tepki koyabiliyor; ama bu sefer ben Melo’nun tepkisini sonuna kadar destekliyorum” dedi.

“GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ! KADIN BASKETBOL MAÇINDA NE YAŞANDIĞI KONUSUNDA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI”
Kulüp sözcüsü Ergün, “Kadın basketbol takımımızın kazandığı 3 kupa, son maçta yaratılan spekülasyonlarla gölgelenmeye çalışıldı; ama çok şükür aklı selim galip geldi. Güneş balçıkla sıvanamaz.

Gerçekler ortaya çıktı. Bu konu üzerinde daha fazla yorum yapmayı, konuşmayı gerekli görmüyorum. Fenerbahçe yönetiminin, Galatasaray’la karşıtı önlem aldığı, transferlere müdahale ederek, fiyat attırmaya çalışacağı vb. iddiaları üzerine yorum yapmıyorum. Somut olarak ortaya çıksın, yoruma layık bir şey varsa yorumlarız; ama bunun dışında konuşmuyorum” ifadelerini kullandı.

“SEZONUN EN ZOR MAÇI TRABZON’DA”
Pazar günü deplasmanda yapılacak Trabzonspor maçının sezonun en zor maçı olarak nitelendirilebileceğini belirten Ergün, “Şampiyonlar Ligi’ne gidebilmek şu an itibariyle en önemli şey. Bu nedenle bu maçı muhakkak kazanmamız lazım. Ful konsantrasyonla bu maça hazırlanıyoruz” dedi.

(Radyospor)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış