Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Manisa, Özdeş ile imzaladı

Manisa, Özdeş ile imzaladı
Son Güncellenme : 15 Tem 2013 17:12

PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor’da teknik direktör Kemal Özdeş ile 1 yıllık sözleşme imzalandı

PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'da teknik direktör Kemal Özdeş ile 1 yıllık sözleşme imzalandı

Manisa 19 Mayıs Stadı’nda düzenlenen basın toplantısına Manisaspor Kulüp Başkanı Emre Hasgör yönetim kurulu olarak Özdeş ile 1 yıllık sözleşme imzalanmasına karar verdiklerini belirtti.

Hasgör, “Umarım, önümüzdeki sezon da geçtiğimiz sezon gibi kulübün belirlediği temel felsefelere uygun bir şekilde beklentiler doğrultusunda 2013-2014 sezonunda yoluna devam edecektir. Daha önce de kulüpte görev yapmış olan Kemal Özdeş’i tercih ettik. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“TAKVİYE YAPILACAK”
Hasgör, gazetecilerin soruları üzerine takıma takviyelerin belirli stratejiler ile yapılacağını vurgularak şunları söyledi:

“Kadromuza 4 -5 futbolcu takviyesi yapacağız. Yine geçen yıl tercih ettiğimiz gibi büyük takımlardan kiralık oyuncu alacağız. Onların zamanı da şu anda. Büyük takımlar yavaş yavaş kiralık oyuncularını belirlemeye başladı. Bizim de belirlediğimiz bize maliyetleri uygun yabancı oyuncular var. Belirlediğimiz stratejiler dışına asla ve asla çıkmayı düşünmüyoruz. Bunu, bugün beraber olduğumuz hocamıza da söyledik. Tabii ki takviye yapılacak, transfer yapılacak. Yalnız yer ve zamanı, maddi şartları Manisaspor’un lehine olduğunda gerçekleştirikecek. Önümüzdeki günlerde transferlerimiz olacak.”

Takımdaki oyuncular için teklif edilen transfer ücretlerinin de düşük olduğuna değinen Hasgör, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bize teklif edilen ücretler çok düşük. Manisaspor’un beklentileri karşılandığında kulübümüzden oyuncular ayrılabilir. Ancak böyle bir beklenti karşılanmayacakmış ve bu takımla devam edilecekmiş gibi bir görüntü var. Çıkan transfer haberlerinin hiçbiri doğru değil çünkü Manisaspor’un istediği rakamlar verilmiyor. Manisaspor bu kadroyla üzerine takviye yaparak yoluna devam edecek.”

“MANİSASPOR KOLAY REDDEDİLMİYOR”
Teknik direktör Kemal Özdeş ise Manisaspor’dan ayrılmış olmayı çok büyük bir pişmanlık olarak gördüğünü, Manisaspor’dan gelen teklifi tereddüt etmeden kabul ettiğini söyledi.

Özdeş, “Manisaspor kolay reddedilmiyor. Ben ayrıldığımda bu takım ligden düştü, geldiğimde de inşallah bir üst lige çıkar düşüncesi içerisine girdim. Geçen yıl çok ciddi bir hem yönetimsel bir yapılanma hem de sportif başarı vardı. Ayrıldıktan sonra 16 ay Manisa’da yaşadım, hep Manisaspor’un yanında oldum” diye konuştu.

Kemal Özdeş gazetecilerin sorusu üzerine mevcut kadroda banko oynayacak 6-7 futbolcunun olduğunu kaydederek “gelecek, şampiyonluklardan daha önemli” şeklindeki kulüp felsefesi doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini belirtti, “Hem yarışıp hem de yetiştirebiliriz” diye düşünüyorum” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış