Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Macaristan’da bayram havası!0

Macaristan’da bayram havası!0
Son Güncellenme : 27 Mar 2013 18:02

Macar basını, Türkiye – Macaristan maçının ardından beraberlik golünü atan Böde’yi manşetlerine taşıdı.

2014 Dünya Kupası elemelerinde karşılaştığımız Macaristan maçı sonrası Macar basını maçın beraberlik golünü atan Böde’yi manşetine taşıdı..

Macar Hırlap gazetesi, 90 dakikanın sonunda milli takımımızla  berabere kalan Macaristan ekibinin sevinç resmini kullandığı sayfasında, beraberliğin büyük bir avantaj olduğunu vurguladı..

Macaristan’ın Blikk Gazetesi ise maçın beraberlik golünü atan Böde’nin gol sevincine yer verirken, Macaristan Milli Takım teknik direktörü Egervari’nin kariyerinin önemli değişikliklerinden birini gerçekleştirdiğini belirterek, “62 yaşındaki Egervari Böde’yi oyuna aldı ve 3 dakika sonra beraberlik geldi” ifadelerini kullandı.

Türkiye-Macaristan maçını geniş olarak kullanan HVG ise Böde’nin beraberlik golünü attığı sevinç fotoğrafını kullandığı sayfasında, “Berabere kaldık ve avantaj yakaladık” başlığına attı.

Macarların ünlü spor gazetesi Nemzeti ise oyuna girdikten üç dakika sonra beraberlik golünü atan Böde’yi Messi’ye benzeterek, “Böde Messi gibi bir vuruş gerçekleştirdi. Artık Macaristan’ın da bir Messi’si var” ifadelerini kullanıldı.

Nepzabadsag (nepzabaçak) gazetesi ise ilginç bir başlık kullandı. Başlıkta yer alan Fenerium ibaresini Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın ismi sanan Macar Gazetesi, “Türk milli takımına Fenerbahçe de ilaç olamadı” denildi. Gazete, Böde’nin attığı golle Macar milli takımının kurtuluş biletini aldığı vurgulandı.

Macaristan’ın Nepszava (Neepzava) gazetesi ise 26 yaşındaki Böde’yi kurtarıcı ilan ederek, “Kurtarıcımız Böde oldu” başlığını kullandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış