Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Maça gitme!"

"Maça gitme!"
Son Güncellenme : 21 Oca 2015 19:10

"Maça gitme!"
Doktorlar, strese bağlı mide spazmı geçiren Galatasaraylı yöneticiyi uyardı

HTSPOR / Erhan TELLİ

G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Alanya kampı sonrası rahatsızlanmış, Gazipaşa Havalimanı’nda yapılan acil müdahele sonrasında yeniden uçağa binerek takımla birlikte İstanbul’a getirilmişti. Sevilen yöneticinin, Liv Hospital’e yatırılarak 24 saat boyunca gözetim altına alındığı ve doktorlar tarafından bir süre stresli ortamlardan uzak durmasının, mümkünse maç bile izlememesinin tembihlendiği ortaya çıktı.

‘BU SİZİN İÇİN SARI KARTTI’
Doktorların, strese bağlı olarak gelişen mide spazmı geçiren Albayrak’a “Bu sizin için bir sarı kart uyarısı gibiydi. Bu durum, kalbinizi de etkileyebilir. Artık stresten uzak yaşamalısınız” diyerek durumun ciddiyetine dikkat çektikleri öğrenildi. Geçmişte de akciğer ameliyatından sonra hastaneden kaçıp, elinde serum şişesi ile maça gittiği bilinen Albayrak’ın bu yasağı yine delmeye hazırlandığı bildirildi.

ASIL BEN O ZAMAN ÖLÜRÜM”
60 yaşındaki Albayrak’ın; doktorların, ailesinin ve çocuklarının tüm ikazlarına karşın maçlara gitmekte kararlı olduğu ve “G.Saray’ın maçına gidemezsem, asıl ben o zaman ölürüm” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Abdurrahim Albayrak korkuttu!

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış