Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Luce’den ceza yorumu

Luce’den ceza yorumu
Son Güncellenme : 27 Haz 2013 14:56

Tecrübeli teknik adam açıklamalarda bulundu

Lucescu, UEFA Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe, Beşiktaş ve Steaua Bükreş ile ilgili verdiği kararın ardından konuştu.

Lucescu, UEFA Disiplin Kurulu’nun Fenerbahçe, Beşiktaş ve Steaua Bükreş ile ilgili verdiği kararın ardından konuştu.

Romanya basınına konu hakkında kısa bir açıklama yapan Lucescu, Beccali’yi eleştirirken, “Ancak S.Bükreş’in onsuz (Becali) çok daha rahat edeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

67 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı Steaua için alınan kararda UEFA’nın diğer takımları ayırt etmediğini de söylerken, ”Steaua’nın durumu Romanya için kısa bir süre huzursuzluğa yol açtı ancak şimdi yollarına devam edebilirler. UEFA’nın kararında herhangi bir ayrım yaptığını da düşünmüyorum” dedi.

FEDERASYON BAŞKANI DA UYARDI
Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Mircea Sandu da konu ile ilgili bir değerlendirmede bulunurken, S.Bükreş’in Şampiyonlar Ligi’nde devam etmesinden dolayı mutlu olduğunu ancak daha dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

“Bizim açımızdan Bükreş’in Şampiyonlar Ligi’nde yoluna devam etmesi güzel bir haber. Ancak tüm gözler artık onlarda olacak. Bu andan itibaren yapılabilecek herhangi bir yönetmelik ihlali ya da alınacak ceza, UEFA’nın 5 yıllık cezasını aktive edecektir. Irkçılık, saha olayları, meşale yakılması, yöneticilerin veya futbolcuların uygunsuz açıklamaları, eylemleri bu sefer bizi çok daha zor bir duruma sokacaktır” ifadelerini kullanırken, Steaua ekibini ve taraftarlarını uyardı. (Sporx)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış