Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Londra çıkarması

Londra çıkarması
Son Güncellenme : 12 Tem 2014 12:28

Londra çıkarması
Teknik direktör Bilic’in “10’u bitirin” talimatı Beşiktaş’ı harekete geçirdi. Ahmet Nur Çebi, Önder Özen ve Semih Usta, Londra’ya gidip Lanzini’nin menajeri ve River Plate yetkilileriyle buluştu

HTSPOR / Kartal YİĞİT

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in Almanya kampındaki mesajı netti. Hırvat hoca, 29 Temmuz’daki Devler Ligi 3. ön eleme ilk maçına dikkat çekerek transferde geç kalınmamasını istemiş ve “Özellikle Lanzini İngiltere kampına katılmalı” demişti. Bu mesaj, Kartal’ın kurmaylarını da harekete geçirdi. Oğlunun okul işlemlerini halletmek için İngiltere’ye giden İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Futbol Genel Direktörü Önder Özen ve İdari Koordinatör Semih Usta’yı da yanına alarak aynı zamanda Londra’da bir transfer zirvesi gerçekleştirdi. Üçlüye, menajer Ahmet Bulut da eşlik etti.

KAMPA YETİŞECEK
Londra’da önce Lanzini’nin menajeriyle bir araya gelen Siyah-Beyazlılar, prensip anlaşması sağlanan Arjantinli yıldıza “Transferi bu hafta bitireceğiz” mesajı gönderdi. Lanzini’nin menajerinden “Bizim kanadımızda sorun yok” yanıtını alan Çebi, Özen ve Usta, daha sonra River Plate yetkilileriyle buluştu. Burada Lanzini için yapılan pazarlıklar son aşamaya geldi. Yönetimin bu transferi 2-3 gün içinde bitireceği ve Lanzini’nin İngiltere kampındaki yerini alacağı ifade edildi.

‘MAMİ 1 YIL OYNAMALI’
Bilic’in yöneticilerle yaptığı görüşmede gündemdeki isimlerden biri de Muhammed Demirci’ydi… Kiralanması gündeme gelen ancak buna sıcak bakmayan Mami için düşüncelerini aktaran Bilic, “Muhammed önemli bir yetenek. Ancak futbolcu oynayarak gelişir. Onu 1 yıl için oynayabileceği bir takıma kiralamamız gerek. Eğer devamlı oynarsa dönüşünde çok daha farklı bir oyuncu haline gelir” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış