Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Liderlik aşkına

Liderlik aşkına
Son Güncellenme : 19 Ara 2014 10:27

Liderlik aşkına
Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü İsmail Kartal, futbolcularıyla yaptığı toplantıda konuştu

Fenerbahçe’de tüm hesaplar devre arasına lider olarak girmek üzerine yapılıyor…

Beşiktaş ve Galatasaray’ın kalan maçlarda puan kaybı yaşayacaklarını hesap eden Sarı-Lacivertliler’de teknik heyet ve futbolcular, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirme görüşünde birleştiler. Oyuncularına uyarılarda bulunan teknik direktör İsmail Kartal, “Biz bu ligin en iyi takımıyız ve ligi en iyi yerde bitirmemiz gerekiyor. Kamuoyunda yapılan ağır eleştirileri haksızlık olarak değerlendirdiğinizi biliyorum. Ben de aynı düşüncedeyim. Tüm bunlara cevabı sahada verelim ve devre arasına lider girelim” dedi.

‘HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE’
İsmail Kartal’ın uyarıları sonrasında Sarı-Lacivertli futbolcular kendi aralarında durum değerlendirmesi yaptılar. Kalan maçları kazanmaları gerektiği görüşünde birleşen oyuncular, “Beşiktaş ve G.Saray kalan maçlarında puan kaybı yaşayacaklar. Tüm maçlarımızı kazanıp hedefe ulaşmalıyız” dediler.

MAHMUT USLU’DAN DÜRÜST’E CEVAP

Yemekte söz alan F.Bahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, G.Saray yöneticisi Ali Dürüst’ün 1 Milyon Üye projesi hakkında sarfettiği “Üyelikler kulübe değil, şirkete yapılıyor” ifadelerine tepki gösterdi. Uslu, “Bu yanlış bir bilgi. Üyelikler kulübe yapılıyor” diye konuştu.

KAYSERİ’DE 1 MİLYON ÜYE COŞKUSU
Başkan Aziz Yıldırım, dün gece F.Bahçe Kulübü Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen yemeğe katıldı. Kısa bir konuşma yapan Yıldırım’ın gündeminde 1 Milyon Üye projesi vardı. Başkan Yıldırım, “Bu projenin en az 5 yıllık süreci var. Bir günde 1 milyon üye yapamazsınız. Bizim hedefimiz bütün şubelerde 5 yıl içinde 2’şer bin üyenin olmasını sağlamak. 200 şube açacağız, o zaman 400 bin kişi yalnız bu şubelerden üye olacak” dedi. Aziz Yıldırım’ın konuşması sık sık alkışlarla bölündü.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış