Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kulüp binasından çıkarılıyorlar!

Kulüp binasından çıkarılıyorlar!
Son Güncellenme : 03 Haz 2013 18:14

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 45 yıl aradan sonra amatör lige düşen Diyarbakırspor’u kulüp binasından çıkarıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 45 yıl aradan sonra amatör lige düşen Diyarbakırspor'u kulüp binasından çıkarıyor

Belediye, bir süre önce gönderdiği ihtarnameye rağmen kulüp binasının boşaltılmaması üzerine Yenişehir Kaymakamlığı aracılığıyla tahliye çalışması başlattı. Yapılan başvuru üzerine polis ve zabıta ekipleri ile kulüp binasına gelen kaymakamlık temsilcisi, bina içerisinde malzeme sayımı yaptıktan sonra belediye avukatına teslimat yaptı.

Tahliye çalışmalarına tepki gösteren Diyarbakırspor Kulüp Müdürü Seza Pekcan, zor günler geçiren takımın apar topar binadan çıkarılmasının etik olmadığını belirterek, “Tahliye kararının iptali için mahkemeye başvuruda bulunduk. Bina 1993 yılında belediye tarafından 49 yıllığına Diyarbakırspor’a verildi. Mahkeme, tahliye kararını iptal edecek” dedi.

Bir süre önce Büyükşehir Belediyesinden Diyarbakırspor Kulübü’ne gönderilen ihtarnamede, mülkiyeti belediyeye ait olan taşınmazın 15 Kasım 1993 tarihinde dönemin belediye meclisinin kararıyla 5 yıllığına Diyarbakırspor Kulübü’ne tahsis edildiği belirtilerek “1998 yılında yapılan tebligata rağmen bina boşaltılmamış, bu nedenle bina 10 gün içerisinde tahliye edilmeli, tahliye edilmemesi durumunda 2886 sayılı ihale kanunu 75. maddesi uyarınca tahliye edileceğini ihtaren bildiririz” denilmişti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış