Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Komutan

Komutan
Son Güncellenme : 30 Eyl 2013 17:16

Beşiktaşlı taraftarlar, Tahkim Kurulu’nun 3 maçlık cezasını onadığı Slaven Bilic’e büyük ilgi gösterdi. Taraftarlar, Hırvat hocayı “Komutan” ilan etti

Taraftarlar, Hırvat hocayı “Komutan” ilan etti

HTSPOR / Kartal YİĞİT

Fikirleri ve düşünce yapısıyla kısa sürede Beşiktaşlı taraftarlar tarafından benimsenen Slaven Bilic gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Siyah-Beyazlı kafile, Medical Park Antalya karşılaşması için dün gittiği Güney’in sıcak ilinde adeta şampiyon gibi karşılandı. 80’e yakın taraftar, dev bir Beşiktaş bayrağı açarak tezahüratlarla havaalanını inletti. Teknik direktör Slaven Bilic’e çiçek veren taraftarlar, Hırvat hocayla fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

CHE GUEVARA ESİNTİSİ
Bilic’e yönelik Arjantinli devrimci Che Guevara’nın lakabı olan “Comandante” şeklinde tezahüratlar yapan grup, uzun süre bu şekilde bağırdı. Büyük bir şaşkınlık yaşayan başarılı teknik adam, sevgi gösterilerine el sallayarak karşılık verdi. İzdiham arasında kalan sadece Bilic değildi… Oyuncular da coşkulu kalabalık arasından sıyrılıp kendilerini bekleyen otobüse ulaşmak için yoğun çaba harcadı. Fernandes imza dağıtırken, haftalardır şans bulamayan Toraman’a da çiçek verildi. Siyah-Beyazlılar daha sonra dinlenmek için otele çekildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış