Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kocaman’dan ceza yorumu

Kocaman’dan ceza yorumu
Son Güncellenme : 28 Şub 2013 3:32

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1461 Trabzon’a karşı 3-2 yenildikleri Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde futbolcularının ikinci yarıdaki isteksizliğinden yakındı.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Kocaman, mücadelenin 55-60 dakikalık bölümünde fena görünmediklerini ancak bu dakikadan sonra kazanmayı daha çok 1461 Trabzon’un istediğini anlatarak, şöyle konuştu:

”Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Bütün sporların doğasında şu var; Önce gerçekten isteyeceksin. Başarıya giden yolda en önemli unsurlardan bir tanesi. Bireysel kalitemizle ve grup kalitemizle 55-60 dakikalık periyot fena görünmüyordu. Ancak sonra daha fazla isteyen takım rakibimizdi. Zaaflarımızdan istifade edip Fenerbahçe’yi sahasında yenmenin onurunu ve gururunu yaşıyorlar. Tebrik ederim.”

-UEFA’nın verdiği ceza-

Aykut Kocaman, seyirci olayları nedeniyle UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği seyircisiz oynama cezasına çok üzüldüğünü belirterek, şu değerlendirmeyi yaptı:

”Kişisel olarak çok derin bir üzüntü içindeyim. Hem kulüp hem ülke imajı açısından son derece üzücü. Bir şey söyleyemiyoruz artık bir anlamı olmuyor, suya yazı yazmak gibi, hepsi boş gibi geliyor. Tekrarı ve benzeri halinde daha da artacağı söyleniyor. Söyleyecek hiçbir şey yok. Gerçekten çok üzgünüm. Sadece Fenerbahçe antrenörü olarak değil, hem Fenerbahçeli olarak hem de futbolsever olarak, ülke vatandaşı olarak çok üzgünüm, yazık.”

-”Güçlü bir rüzgara sahibiz”-

Hafta sonu Beşiktaş ile yapacakları derbi maç öncesi, dönem itibarıyla takımında güzel bir havanın hakim olduğunu anlatan Fenerbahçe Teknik Direktörü, derbiyle ilgili şu yorumları yaptı:

”Hem bizim için hem ezeli rakibimiz açısından sadece lige tutunmak değil aynı zamanda arkamıza çok kuvvetli bir rüzgar almak açısından önemli görünüyor. Beşiktaş kendi saha avantajını kullanmak isteyecek. Biz de bu dönemde son derece güçlüyüz. Güçlü bir rüzgara da sahibiz. Kazanmak için yüksek bir gayret göstereceğimizden kuşkum yok. Kimsenin de kuşkusu olmasın.”

Fenerbahçeli futbolcu Recep Niyaz da gruptan çıkmayı garantilemiş olsalar bile Kadıköy’de yenilmek gibi bir lüksleri bulunmadığını ifade ederek, rakiplerini galibiyeti nedeniyle kutladı.

Beykan Şimşek ise istemedikleri bir sonuç aldıklarını kaydederek, ”Bu maçtan dersler çıkararak önümüzdeki maçlara daha iyi bir şekilde hazırlanacağız” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış