Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kız meselesi…

Kız meselesi…
Son Güncellenme : 10 Nis 2014 18:58

Kız meselesi...
İddialara göre, yıllardır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Selçuk ve Burak yaşadıkları tartışma nedeniyle bir süredir konuşmuyor

Hem saha içinde hem de saha dışında çok çalkantılı bir sezon yaşayan Galatasaray’la ilgili çok flaş bir iddia daha gündeme geldi… Bomba etkisi yaratacak bu gelişmenin merkezindeki isim, son günlerde sık sık gündeme gelen Selçuk İnan…

Takvim gazetesindeki iddiaya göre; başta Wesley Sneijder ve Didier Drogba olmak üzere bazı takım arkadaşlarıyla sorun yaşadığı öne sürülen milli futbolcunun bu kez ‘kanka’sıyla, yani Burak Yılmaz’la arası bozuldu. Manisaspor ve Trabzonspor’un ardından Galatasaray’da da birlikte forma giyen iki futbolcu, herkesin örnek aldığı bir arkadaşlık yaşıyordu. Fakat Selçuk ve Burak’ın bir süredir mecbur kalmadıkça konuşmadığı öne sürülüyor. Adeta yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikilinin, bir kız meselesi yüzünden tartışma yaşadığı ve aralarına kara kedi girdiği ifade ediliyor.

Bir süredir gecelerde birlikte gözükmeyen Selçuk ve Burak’ın yaşadığı bu küslüğün takım içinde de büyük bir rahatsızlık yarattığı iddialar arasında. Hatta Hakan Balta ve Sabri’nin ikiliyi barıştırmak için büyük çaba harcadığı fakat bunu başaramadığı da öğrenildi.

PSİKOLOJİSİ ÇOK BOZULDU!
Bu sezonki performansıyla büyük eleştiri alan Selçuk İnan’ın özellikle tribün tepkilerinden çok kötü etkilendiği ve bu olumsuz psikolojinin arkadaşlarıyla ilişkilerine de zarar verdiği belirtiliyor. Başkan Ünal Aysal’ın yaşanan son olaylar nedeniyle çok rahatsız olduğu ve Selçuk’la birkaç gün içinde baş başa görüşeceği öğrenildi. Milli futbolcu, derbide yaşadıklarıyla ilgili sessizliğini henüz bozmadı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış