Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Kimsenin yedeği olmam”

“Kimsenin yedeği olmam”
Son Güncellenme : 06 Haz 2013 17:17

A Milli Basketbol Takımı için adı geçen Ergin Ataman, “Ergin Ataman kimsenin yedeği olmaz” dedi

A Milli Basketbol Takımı için adı geçen Ergin Ataman, "Ergin Ataman kimsenin yedeği olmaz" dedi

Ataman,  herkesin istediği antrenörle çalışabileceğini vurgulayarak, “Şu ana kadar milli takımla ilgili hiçbir teklif almadım. Şunu da net olarak söyleyeyim, yılbaşından beri bazı çevreler tarafından ismim ortada dolandırılıyor. Bu da beni çok rahatsız ediyor, canımı sıkıyor. Ben Ergin Ataman olarak hiçkimsenin yedeği olmam. Bu konu artık kapansın. Herkes istediği hocayla çalışsın” diye konuştu.

Mersin’de yapılacak 17. Akdeniz Oyunları’na katılacak Erkek Milli Takımı’nın başında olan Bogdan Tanjevic’in devam etmesinin en hayırlısı olabileceğini kaydeden Ataman, şöyle devam etti:

“Bu olaydan sıkıldım. Türkiye Baskebol Federasyonu inandığı antrenörü milli takımın başına getirecektir. Tanjevic’in sağlık durumunu iyi gördüm. Belki de en hayırlısı Tanjevic’in devam etmesi. Ancak bana yapılan herhangi bir teklif yok. Ayrıca milli takım konusunda hiç kimseyle görüşmem olmadı.”

“GALATASARAY, AVRUPA LİGİ’NİN DAİMİ ÜYESİ OLMAYI HAK EDİYOR”
Ergin Ataman, Galatasaray Medical Park ile play-off finali sonunda şampiyon olarak, THY Avrupa Ligi’nde yer almayı planladığını söyledi.

Sarı-kırmızılı kulüp ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını hatırlatan Ataman, “Uzun vadeli bir plan yapmıştık. İnşallah gelecek sezon Avrupa Ligi’nde yer alırız. Türkiye şampiyonu olursak yüzde yüz Avrupa Ligi’nde yer alacağız. Türkiye finalistinin yer alıp almayacağı haziran ayının 15’ine doğru belli olur” şeklinde konuştu.

“Galatasaray, Avrupa Ligi’nin daimi üyesi olmayı fazlasıyla hak eden bir kulüp” diyen Ergin Ataman, şunları kaydetti:

“Son yıllardaki basketbol ligi yatırımlarına baktığınız zaman biz bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Yeniden Avrupa Ligi’ne girip, ondan sonra da orada daimi üye olmayı hedefliyoruz. Fenerbahçe Ülker iki sezondur ligi 3’üncü, 4’üncü sırada bitiriyor, play-off’ta çeyrek finalde eleniyor. Avrupa Ligi’nin daimi üyesi. Galatasaray iki sezondur Türkiye Ligi’ni birinci sırada bitiriyor ama Avrupa Ligi’nde yer alamıyor. Burada bir çarpıklık var. Sportif açıdan bir kere şampiyon olarak bunu düzeltmemiz gerekiyor. Oraya girip, ondan sonra da Avrupa Ligi bazında, kulüp bazında bu çarpıklığın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış