Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kilit isim: Dürüst

Kilit isim: Dürüst
Son Güncellenme : 20 Eyl 2014 12:41

Kilit isim: Dürüst
Muhalifler, Ali Dürüst’e “Bu kez aday olmalısın” şeklinde baskı yapıyor

HTSPOR / Erhan TELLİ

Galatasaray’ın eski ikinci başkanının tavrı seçimin kaderini etkileyebilir: Muhalifler, Ali Dürüst’e “Bu kez aday olmalısın” şeklinde baskı yapıyor. Kulislerde ise Ünal Aysal’ın yeniden seçime girmesi halinde eski yöneticiyi yönetimine davet edebileceği konuşuluyor.

Galatasaray yönetiminin aldığı olağanüstü seçim kararının ardından, kongre kulisleri erken mesaiye başladı. Ünal Aysal’ın yeniden aday olacağını düşünen muhalif üyeler, 14 Mayıs’ta seçilmesinin ardından 2. kez seçime giden başkanın karşısına güçlü bir aday çıkartmak istiyor. Akla gelen ilk ismin ise eski ikinci başkan Ali Dürüst olduğu belirtildi. Ancak Ali Dürüst’ün, Aysal’ın aday olması durumunda karşısına çıkmayı düşünmediği aday çıkmaması halinde ise bu ateşten gömleği giyebileceği öğrenildi.

ALBAYRAK’I DA İSTİYOR
Bu arada yönetimini tekrar güçlendirerek yola devam etme arzusunda olduğu öğrenilen başkan Ünal Aysal’ın da 2. başkanlık için yeniden Ali Dürüst’ün kapısını çalmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Bir önceki seçimde ‘bazı arkadaşlar yoruldu’ diyerek Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’ı yönetimine almayan Aysal, sonrasında bu karardan duyduğu pişmanlığı dost meclislerinde sıkça dile getirmişti. İki yönetici ile yeniden çalışabileceğini belirten Aysal’ın, Dürüst ve Albayrak’ı yeniden göreve çağırmayı düşündüğü bildirildi. Bu ikilinin, böyle bir teklif halinde Aysal’a nasıl bir yanıt verecekleri merak konusu oldu.

“ALİ DÜRÜST VARSA BEN DE VARIM”
Eski yönetici Abdurrahim Albayrak, kulüpte yeniden görev almaya hazır olduğunu söyledi. CNBC-E kanalına röportaj veren Albayrak, “Seçim kararı sürpriz olmadı. Ünal Aysal, en doğrusunu yaptı. Bence G.Saray’ın geleceği için Aysal devam etmeli. İyi bir ekip kurarsa, çok daha başarılı olur. G.Saray’da yeniden görev almayı çok isterim. Ancak tek başıma asla bir yere gitmem. Ali Ağabey ile hizmet etmeye hazırım” dedi.

“BAŞKANI YANLIŞ ETKİLEDİLER”
“Elini değil, kelleni G.Saray için taşın altına koyma zamanıdır” diyen Albayrak, şöyle devam etti: “İnşallah kellesini taşın altına koyanlardan biri ben olurum. Ali Dürüst’ le beraber çok iyi hizmetler yapacağıma inanıyorum. O dönem başkan Aysal’ın çok mutlu bir başkanlık yaptığını düşünüyorum. Ancak bazı arkadaşlar kendisini yanlış etkiledi” ifadesini kullandı.

PRANDELLİ: “BİZİ BIRAKMA BAŞKAN”
Yönetimi ile birlikte istifa ederek, 25 Ekim’de seçim kararı alan Başkan Ünal Aysal, dün Florya’ya gidip Prandelli ve futbolcularla görüştü. “Siz seçimi düşünmeyin, sadece futbolunuzu oynayın. Sizden Balıkesir maçında galibiyet istiyoruz” diyen Aysal, Prandelli ve oyuncularla tek tek sohbet edip moral verdi. İtalyan hocanın “Bizi bırakma başkan” dediği, Aysal’ın ise “G.Saray’ı zor durumda bırakamam. Kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğim” karşılığını verdiği ve hiçbir endişeye kapılmamalarını istediği öğrenildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış