Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Kendi aramızda konuşacağız…"

"Kendi aramızda konuşacağız…"
Son Güncellenme : 23 Eki 2014 15:20

"Kendi aramızda konuşacağız..."
Hamit Altıntop, Borussia Dortmund maçından sonra açıklamalarda bulundu

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Hamit Altıntop, Borussia Dortmund karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Maçtan sonra konuşan Hamit, “Dortmund’un güçlü olduğunu biliyorduk. Çok basit hatalar yaptık. Tabiki taktik anlamda Hoca’nın istediklerini uygulayamadık” dedi.

Dortmund’u öven yıldız, “Dortmund’un kalitesi gerçekten inanılmaz. Kontra atakları iyi değerlendirdi. Önümüze bakmamız lazım. Kendi aramızda konuşacağız, tartışacağız, nasıl daha iyi olabiliriz, takım halinde daha nasıl iyi olabiliriz. Bunları konuşacağız” ifadelerini kullandı.

Asıl hedeflerinin lig olduğunu söyleyen Hamit, “Dün basın toplantısında da söyledim. Bizim ana hedefimiz Türkiye Ligi. Bunu devam ettirmemiz gerekiyor. İşimizi devam ettirmek zorundayız. İnşallah adım adım, haddimizi bilerek daha iyi olacağız” şeklinde konuştu.

Tecrübeli yıldız, “Bugün rakibe göre 10 kilometre daha az koştuk. Mücadele ederseniz, kendinizi yorarsanız, isterseniz, inanırsanız başarıyı elde edersiniz. Ben uzun zamandan sonra ilk kez bugün oynadım. Biraz şaşırdım tabiki. Takım içinde birbirimize daha iyi destek olacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış