Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kayyum atanması istendi

Kayyum atanması istendi
Son Güncellenme : 15 Haz 2013 20:37

Fenerbahçe’de şok gelişme…

Fenerbahçe, Kayyum atanması istendi

HTSPOR

Fenerbahçe Eski Asbaşkanı ve Yüksek Divan Kurulu üyesi Recep Özcan, Şike Davası kararını gerekçe göstererek Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticiler İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu’nun tüzük gereği görevden alınarak, yerlerine kayyum atanması için dava açtı.

Anadolu Adliyesi 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açılan davada, yasal düzenlemelere göre yönetime 3 kişilik kayyum heyeti atanması gerektiği belirtildi. Şikayet dilekçesinde, Başkan Aziz Yıldırım için, “Türkiye’nin en büyük spor kulübü başkanının özellikle son 4 yıldır tavır, davranış, söz ve eylemleri ile kamuoyunda ‘Şike davası’’ olarak bilinen yargılama sonucunda hüküm giymiş olması, kulüp üyeliğiyle kesin olarak bağdaşmayan bir olgudur” denildi. Yıldırım hakkında verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezasının Yargıtay’da henüz onanmadığını ancak İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu haklarında verilen hapis cezalarının kesinleştiği hatırlatıldı.

5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin talebi kabul etmesi halinde Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu yerine 3 kayyum atayacak.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış