Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kasımpaşa’dan Beşiktaş’a cevap

Kasımpaşa’dan Beşiktaş’a cevap
Son Güncellenme : 11 Kas 2014 23:28

Kasımpaşa'dan Beşiktaş'a cevap
Kasımpaşa Kulübü İcra Kurulu Üyesi Mustafa Topal, “Beşiktaş – Kasımpaşa maçını kendi stadımızda da olmak üzere İstanbul’da oynamak istediğimizi bir kez daha belirtmek istiyoruz” açıklamasını yaptı

Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında oynanacak olan Beşiktaş – Kasımpaşa maçını Ankara’da oynama teklifini, Kasımpaşalı yöneticilerin reddettiği hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak’a, Kasımpaşa Kulübü İcra Kurulu Üyesi Mustafa Topal’dan yanıt geldi.

Topal, kulüp adına yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bugün Beşiktaş Kulübü adına Sayın Deniz Atalay bizi aradı ve maçımızı Ankara’da oynamayı teklif etti. Biz de yönetim olarak kendilerine müsabakayı İstanbul’da oynamak istediğimizi hatta dilerlerse Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nın kapılarını kendilerine açabileceğimizi belirttik. Akşam saatlerinde Beşiktaş Kulübü adına Sayın Metin Albayrak’ın, yönetimimizin son derece yanlış bir tavır içerisinde Ankara’da maçı oynamak istemediğini belirten açıklamalarını okuduk. Biz dilerlerse kendi stadımızda da olmak üzere İstanbul’da bu maçı oynamak istediğimizi bir kez daha belirtmek istiyoruz.”

“BEŞİKTAŞ’IN STAT BULAMAMASI ÜZÜNTÜ VERİCİDİR”
“Esasen yeni stadyum yapımı devam eden ülkemizin güzide kulübü Beşiktaş’ın bu süreç içerisinde maçlarını oynayacağı sabit bir stadı bir türlü bulamamış olması Türk futbolu adına hem üzüntü vericidir hem de bizce Türk futbolunun ayıbıdır. Umuyoruz ki yeni stadyumları bir an önce tamamlanır ve taraftarlarıyla tam anlamıyla buluşabilecekleri yeni mekanlarına kavuşurlar.”

METİN ALBAYRAK NE DEMİŞTİ?
Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, “TFF talimatnamesine göre, oynayacağınız rakipten onay almanız neticesinde buna izin veriyorlar. Bu çerçevede biz Kasımpaşa Kulübü ile irtibata geçtik. Onlar kabul etmediler. Kasımpaşalı yöneticilerin Beşiktaş’a karşı bu tavrı hiç hoş değil” ifadelerini kullanmıştı. Öte yandan Albayrak, Kasımpaşa ve Akhisar Belediye maçlarının Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanması için anlaşma imzalandığını belirtmişti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış