Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Kamil Ocak’ta denetim

Kamil Ocak’ta denetim
Son Güncellenme : 27 Mar 2013 15:04

Türkiye’de, 21 Haziran-13 Temmuz arasında yapılacak FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda D Grubu’nda yer alan takımların yetkilileri, karşılaşmaların yapılacağı Kamil Ocak Stadı ve bazı tesisleri gezdi.

Gaziantep’te grup maçlarını yapacak Meksika, Paraguay ve Yunanistan takımlarının temsilcileri, FIFA Delegesi Pedro Coley ve organizasyonun Gaziantep koordinatörü Timuçin Kalender’den oluşan heyet, Celal Doğan, GASKİ ve Gaziantepspor altyapı tesisleri ile maçların yapılacağı Kamil Ocak Stadı’nda incelemede bulundu.

Paraguay U20 Milli Takım Direktörü Marco Roman, Yunanistan U20 Milli Takım Direktörü Kostas Tsanas ve Meksika U20 Milli Takım Direktörü Juan Carlos Ortega, tesislerin ve stadın fotoğrafını çekti.

Timuçin Kalender, gezinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, heyetin incelemeye ilişkin olumlu görüş bildirdiği belirterek, sporseverlerin kupa karşılaşmaları sayesinde önemli takımları izleme fırsatı yakalayacağını söyledi.

Gazianteplilerden maçlarda stadı doldurmasını isteyen Kalender, organizasyonun Gaziantep ve bölge için fırsat olduğunu kaydetti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış