Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Kaf-kaf’a yeni sponsor

Kaf-kaf’a yeni sponsor
Son Güncellenme : 23 Tem 2013 12:10

İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi, Karşıyaka Spor Kulübü’nün profesyonel liglerde mücadele eden futbol, basketbol ve voleybol takımlarının sağlık sponsoru oldu

İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi, Karşıyaka Spor Kulübü'nün profesyonel liglerde mücadele eden futbol, basketbol ve voleybol takımlarının sağlık sponsoru oldu

Hastane’nin Ata Salonu’nda düzenlenen imza törenine, İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Beken, Genel Müdür Veysi Kubba, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz ve Başkan Yardımcısı Ziyanur Hasbay katıldı.

Veysi Kubba, törende yaptığı konuşmada “Karşıyaka’nın sağlığı artık bize emanet. Karşıyaka Spor Kulübü İzmir’in en köklü kulüplerinden. İzmir’de sporun kalkınması için biz de taşın altına elimizi koyuyoruz. Karşıyaka’nın üç profesyonel takımına 2013-2014 sezonu boyunca sağlık hizmeti vereceğiz” dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz de sağlık sponsorluğu için teşekkür ederek, “Karşıyaka’da hizmet veren bir hastanenin Karşıyaka Spor Kulübü oyuncularının öncelikle sağlığını düşünmesi bizi çok mutlu etti. Burada bize maddi destekten ziyade manevi bir destek oluştu. Umarım Karşıyaka’nın tüm dinamikleri bize olan desteklerini bu sezonda da sürdürecektir. Biz Karşıyaka Spor Kulübü’nün kurumsallaşması, değerinin daha artması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış