Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "İyi ki o maça gitmişim…"

"İyi ki o maça gitmişim…"
Son Güncellenme : 12 Kas 2014 19:59

"İyi ki o maça gitmişim..."
Galatasaray Başkan Yardımcısı Albayrak ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst çarpıcı açıklamalarda bulundu

Galatasaray, Borussia Dortmund maçında çıkan olaylar nedeniyle UEFA’ya savunma verirken, başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak ise artık futbol takımının toparlanma sürecine girdiğini öne sürerek, “Geçmişte Lucescu’ya nasıl destek verdiysek, şimdi de Prandelli’nin yanında olacağız” dedi.

ALBAYRAK: “PRANDELLİ’YE GÜVENİYORUZ”
Albayrak, istedikleri ekip ruhunu en azından yüzde 50 yakaladıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“Başakşehir maçına iyi ki gitmişim, iyi ki başkanımız beni oraya göndermiş. Çünkü o günkü o maçı yaşamasaydım, o günkü o manzaraları görmeseydim, o gece saat 1 buçuğa kadar hem teknik heyet, hem de futbolcularla bir konuşma yapmasaydım, işin ciddiyetini görmemiş olacaktım. Allah’ın bir takdiridir, o akşam ben maça gittim. Maçtan da Florya’ya döndük ve bütün soyunma odasında maçtan önce, maçtan sonra olan her şeyi gördüm ve hemen kolları sıvayıp işe soyunduk. Allah’ıma şükürler olsun, istediğimiz ekip ruhunu en azından yüzde 50 yakalamış durumdayız.”

Abdurrahim Albayrak, geçmişte Fatih Terim’e rağmen Lucescu’ya destek verdiği örneğini hatırlatarak, şöyle konuştu:

“Biz hocamızdan memnunuz arkadaşlar. Zamanında Lucescu’ya da aynı şeyler olmuştu. Gecenin yarısında çok değerli hocamıza gidilmişti. Ben Lucescu’nun dimdik yanında durdum ve o sene biz şampiyon olduk. Siz bir kere hocanıza sahip çıkacaksınız, hocanıza güveneceksiniz, hocanız size güvenecek, takıma güveneceksiniz ki, takım da size güvenecek. Onun için diyorum ki, biz bir olduk, birlik olduk. Duygun Başkanıma teşekkür ediyorum, bize bu yetkileri verdi. Yakında güzel şeyler olacaktır.”

DÜRÜST: “ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ”
Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst de şampiyonluk yarışının daha yeni başladığını ifade ederek, “Takımımızın başında hocamız var. Yarış yeni başladı. Galibiyetten ziyade bize heyecan veren bir takım oluşturmak istiyoruz. Bu takım iki yıl üst üste şampiyon oldu. Hep beraber bu yarışın içinde olacağız. Bu yıl şampiyonlukta dördüncü yıldızı kazanmak için rekabet var. Hak eden şampiyon olsun. Biz şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Bir gazetecinin, “Galatasaray’ın kadrosunda 41 oyuncu var. Ocak ayında kadroda ne gibi değişiklik olacak. Futbolcuların alacaklarında indirim olacak mı” sorusuna Dürüst, şu cevabı verdi:

“Kadromuzda 41 oyuncu gözüküyor, ama bunların 10 tanesi değişik yerlerde oynuyor. Kadroda 30’un üzerinde oyuncu var. Hocanın rahat idman yapacağı kadroya indirmek istiyoruz. Kadro dışı kalanlar da kıymetli oyuncular, onlar da oynamak istiyorlar. Onların oynaması için tedbirler alacağız. Bunun üzerinde çalışıyoruz. Ocak ayında transfer düşüncesi yok.”

Mayıs ayında başkan olma gibi bir düşüncesinin olup olmadığının sorulması üzerine de Ali Dürüst, “Yönetime girmedim, ama bana bu görevi teklif ettiler. Kalan sürede en iyi şekilde kulüpte işlemeyen olayları işletmek, olayları şeffaf bir şekilde paylaşmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış