Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > İşte verilmeyen penaltı!

İşte verilmeyen penaltı!
Son Güncellenme : 11 Eki 2014 15:59

İşte verilmeyen penaltı!
HTSPOR.COM yazarı Bülent Yavuz o pozisyonu yorumladı

İsveçli hakem Jonas Erikson, Türkiye’nin bal gibi penaltısını vermedi. 37. dakikada ceza alanı içerisinde Çek savunma oyuncusu Lukas Vacha’nın Arda’ya göstere göstere müdahalesi dünyanın neresinde olursa olsun net penaltıdır.

 İŞTE ARDA TURAN’IN VERİLMEYEN PENALTISI…

AŞAĞILIK YÖNETİM
Şükrü Saracoğlu Stadı, tarihinde böyle rezil bir hakem görmemiştir. Türkiye’nin mağlup olmasının açık adresi; İsveçli hakem Jonas Eriksson ve arkadaşlarıdır. Hakemlik adına bu kadar aşağılık ve bir o kadar da küstahça yönetilmiş başka bir maç gösteremezsiniz. İnanın abartmıyorum…

Her Türk futbolsever gibi benim de ciğerim yanıyor. Şayet bu hakemde biraz vicdan varsa, bugün dilekçesini Collina’ya verir ve bir daha hakemlik yapmaz. Eriksson’da böyle bir yürek var mı? 75 milyon Türk’ü dün gece kahreden bu yönetimin adı skandal ve rezilliktir. İşte İsveçli’nin yenilmemize neden olan kararları:

ARDA’YA MÜDAHALE UZAYDAN GÖRÜLÜR!
37’de dünyanın her yerinde adı açık ve net penaltı olan pozisyonda İsveçli hakemin korkarak çalmak istemediği düdüğü utanç vericiydi. Üstüne üstlük 5. hakemden penaltı olmadığına dair işaret alması da Eriksson’u hayli mutlu etti. Vacha’nın Arda’ya müdahalesi uzaydan bile görülebilirdi! Ancak hakemin görmemesi manidardır.

GOLLÜK POZİSYONU GASP ETTİLER
68’de Arda’nın pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Umut Bulut topu ağlara gönderecekken, hakemin düdüğüyle adeta buz kesti. Ortada ofsayt falan yoktu. Yardımcı ve orta hakemin uydurmacasıydı. Türkiye’nin de net gollük pozisyonu hakemler tarafından adeta gasp edildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış