Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > İşte 2013 yılı bütçesi

İşte 2013 yılı bütçesi
Son Güncellenme : 15 Haz 2013 20:37

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı başladı

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü İdari ve Mali Genel Kurul toplantısı yapıldı. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde yapılan kurulda Kongre Başkanlık Divanı Başkanlığı’na Uluç Gürkan başkanlık etti.

Olağanüstü İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda 2013 yılı revize bütçenin görüşülmesi sırasında söz alan Sayman-Mali İşler Komitesi Üyemiz Berk Hacıgüzeller, kulübün mali yapısı hakkında kongre üyelerine bilgiler verdi.

FİKRET ORMAN’IN AÇIKLAMALARI
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yarın yapılacak seçimin siyah-beyazlı camiaya hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Orman, BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde gerçekleştirilen kulübün olağanüstü idari ve mali genel kurul toplantısında, 2013 yılı revize bütçesiyle ilgili söz alan üyelere yanıt vermek için kürsüye çıktı. Önlerinde önemli bir seçimin bulunduğunu ve Beşiktaş’ın yeni döneme gireceğini ifade eden Orman, “Son günde konuşmalara cevap verip elektrik yaratmak istemiyorum. Herkes kararını vermiş, safını tutmuş durumda. Şu dakikadan sonra Beşiktaş’ın içinde kırgınlık yaratacak, Beşiktaş’ı dışarıya yanlış tanıtacak durumlara girmemeliyiz” diye konuştu.

Fikret Orman, herkese göre farklılık gösterse bile Beşiktaş’ın geldiği noktanın belli olduğunu kaydederek, “Yarınki seçimin hayırlara vesile olmasını, Beşiktaş’a, hepimize, adaylara hayırlı olmasını diliyorum. Hep beraber güzelce, Beşiktaş’a yakışır bir şekilde seçim geçirmemizin ana görevimiz olduğunu belirtiyorum” ifadelerini kullandı.

2013 YILI REVİZE BÜTÇESİ OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ
Beşiktaş’ın 2013 yılı revize bütçesi oy birliği ile kabul edildi. Yapılan oylamada, kulübün 2013 yılı revize bütçesi 116 milyon 450 bin lira olarak tüm üyeler tarafından onaylandı. Yönetim kurulu üyesi Berk Hacıgüzeller, 2013 yılı bütçesiyle ilgili sunum yaparken, bazı üyeler de konuyla ilgili söz alarak, görüşlerini aktardı.

KULÜBE GİRİŞ ÜCRETİ
Bütçenin oylanmasının ardından kulübe giriş ücreti ve yıllık aidatların belirlenmesi maddesine geçildi. Kulüp başkanı Orman, bu sırada söz alarak, giriş aidatının daha önce 1200 liraya indiğini hatırlatarak, “Çok talep geldi, bundan rahatsızlık duyanlar oldu veya artırılmaması konusunda şeyler söylendi. Bu duruma genel kurul karar verecektir, biz taraf değiliz. Biz yönlendirme yapmayacağız, oyumuzu açıklamayacağız, genel kurulun taktiridir. Önergesi olan varsa sunsun” şeklinde konuştu.

Daha sonra aidatlarla ilgili önerge okundu. Giriş aidatının 1200 lira, yıllık üyelik aidatının da 120 lira olarak devam etmesi yönünde önerge, oy birliği ile kabul edildi.

KISA SÜRELİ GERGİNLİK YAŞANDI
Toplantıda 2013 yılı revize bütçesinin görüşülmesinde bazı kongre üyelerinin konuşmaları sırasında salonda gerginlik yaşandı. Kongre üyesi Göksel Omacan’ın Fikret Orman’ı eleştirmesi ve “Orman’ın yarınki seçimde şansı gözükmüyor” diye yorum yapması üzerine, bazı üyeler tepki gösterdi. Omacan’ın, futbol direktörlüğüne getirilen Önder Özen’in Fenerbahçeli olduğunu iddia etmesi üzerine de yine salondan protestolar yükseldi. Kongre Divan Başkanı Uluç Gürkan, Omacan’ı uyararak, gündemle ilgili konuşma yapmasını istedi.

Öte yandan, mali kongreye toplam 566 üyenin katıldığı açıklandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış