Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > İstanbul 2020’ye destek

İstanbul 2020’ye destek
Son Güncellenme : 12 Tem 2013 7:02

Drogba ve Eboue, İstanbul 2020 Olimpiyat adaylığına destek verdi

Drogba ve Eboue, İstanbul 2020 Olimpiyat adaylığına destek verdi

Galatasaray’ın Fildişi Sahilili yıldızları Drogba ve Eboue, bugün İstanbul’un 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylığına destek verdi.

İngiltere’nin Birmingham kentinde takımıyla birlikte kampta bulunan başarılı futbolcu Drogba, İstanbul’un 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylığına destek veren açıklamalarda bulundu. Drogba, şöyle konuştu:

“Son derece deneyimli üyelerden oluşan İstanbul 2020 heyetinin ANOCA Genel Kurulu için ülkeme seyahat ediyor olmasından dolayı son derece mutluyum. Türkiye’de sporcuların önce geldiği oldukça mükemmel bir spor kültürü var ve İstanbul 2020 üyelerinin bu alandaki engin bilgilerini Afrika’nın spor camiasıyla paylaşacağına inanıyorum. İstanbul 2020 Olimpiyatları için ideal bir ev sahibi olacaktır. Sporcuların hoşuna giden büyü, bu şehirde var.”

2011 yılında İngiliz kulübü Arsenal’den ayrılarak Galatasaray’a gelen Emmanuel Eboue ise “2005 ve 2011 yılları arasında İngiltere’de Arsenal için ter döküyordum ve o dönemde Londra’nın 2012 Olimpiyatlarına olan tutkusunu hissedebiliyordum. İstanbul’da bu tutku çoktan başladı. İstanbul sürekli olarak spor organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor ve şehrin büyüleyici arka planının sporculara verdiği ilhamı tahmin bile edemezsiniz. Bu ilham sporcuların sahada her zaman daha iyisini yapmaya yöneltiyor ve Türk sporseverlerin tutkusu sporcular için çok önemli” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış