Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Irkçılığa geçit yok

Irkçılığa geçit yok
Son Güncellenme : 28 Mar 2013 20:51

UEFA İcra Komitesi’nin Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirdiği toplantı sona erdi.

Grand Hotel Sofia Oteli’ndeki İcra Komitesi’nin ardından UEFA Başkanı Michel Platini ve UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino basın toplantısı düzenleyerek alınan kararlara ilişkin bilgi verdi.

Gianni Infantino, UEFA’nın stadyumlarda ”ırkçılık ve ayrımcılıkla mücadelesinin sürdüğünü” belirterek, hakemlerin bu tür eylemleri göründüğünde önce uyarıda bulunmak kaydıyla maçları feshetmelerine kadar varabilecek kararları verebileceklerini söyledi.

Platini de futboldaki şike olaylarına karşı hiçbir tolerans gösterilmeyeceğini vurgulayarak, ”Gerek Bulgaristan, gerekse başka bir ülkede maçların maniple edildiğini öğrenirsek, bunu yapan ilgili kişi ömür boyu futboldan men edilecek, konuya karışan herkes en ağır cezaya çarptırılacak” dedi.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Avrupa Ligi ile birleşmesi yönündeki görüşlere değinen Platini, ”Son yıllarda Avrupa Ligi’ni nasıl ıslah edebileceğimi düşündüm. Ancak şimdilik kesin hiçbir karar alamadık. Umarım karar bir sonraki toplantının yapılacağı Londra’da alınacaktır” diye konuştu.

Michel Platini futboldaki fanatizm ve ırkçılık olaylarına ilişkin de, ”Futbol fanatiklerinin ırkçılık eylemlerine karşı tahammülümüz sıfır” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış