Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > İnanılmaz bir stat

İnanılmaz bir stat
Son Güncellenme : 17 Eki 2013 21:50

Arjen Robben, arkadaşı Kuyt’a Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki atmosferi öve öve bitiremezken, “İnanılmaz bir yer. Tam anlamıyla Avrupai bir stat” diye konuştu

İnanılmaz bir stat

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU

Arjen Roben… HollandaMilli Takımı’nın en etkili silahı. Robben, Kadıköy’de bizi futboluyla büyüledi ama kendisini de Saracoğlu Stadı büyüledi. Milli maçta statta yaratılan atmosfer dünya yıldızını fazlasıyla etkiledi. Karşılaşma sonrasında Dirk Kuyt’a şaşkınlığını dile getiren Robben, “Oynadığın kulübün stadı burasımı? İnanılmaz bir yer. Tam Avrupai bir stat. Senin burada huzurlu ve rahat olmana çok sevindim. Futbola inanılmaz ilgi var. Özellikle ilk yarı uğultudan arkadaşlarımı duyamadım. Belli ki futbol çok seviliyor. Gerçekten maç hiç unutamayacağımbir atmosferde oynandı” dediği ortaya çıktı.

‘BİR DE TESİSLERİ GÖRSEN’
Dirk Kuyt, Arjen Robben’den bu övgü dolu sözleri duymanın verdiği mutlulukla Fenerbahçe’nin diğer artılarını da bir bir sıralamaya başladı… Şükrü Saracoğlu Stadı’nın yanı sıra Fenerbahçe’de birçok imkanlara sahip olduklarının altını çizen Dirk Kuyt, Hollandalı takımarkadaşına “Sen bir de idman yaptığımız tesisleri görsen bayılırsın.Mükemmel bir yer. Fenerbahçe her açıdan Avrupai bir kulüp” yorumunu yaptı.

‘İstiklal Marşı tüylerimi diken diken etti’
Robben, İstiklal Marşı’ndan da oldukça etkilendiğini itiraf etti. Hollandalı yıldız, maç öncesinde tribünlerdeki atmosferi anlatırken “Bunu her zaman yaşayamazsınız” dedi. Hemen devamında da “Maçtan önce okudukları milli marş da tüylerimi diken diken etti’ ifadesini kullandı. Muhabirin “Sözlerini bilmek mi istedin?” sorusuna Robben gülümseyerek, “Evet ben de onlarla söylemek istedim. Ama o kadarını beceremedim” diye cevap verdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış