Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > İlk altın Deniz’den

İlk altın Deniz’den
Son Güncellenme : 29 Haz 2013 21:20

17. Akdeniz Oyunları’nda raffa tek kadınlar finalinde birinci olan milli sporcu Deniz Demir, Türkiye’ye boccedeki ilk altın madalyayı kazandırdı

17. Akdeniz Oyunları'nda raffa tek kadınlar finalinde birinci olan milli sporcu Deniz Demir, Türkiye'ye boccedeki ilk altın madalyayı kazandırdı

Toroslar Bocce Salonu’nda yapılan final müsabakasında rakibi San Marinolu Anna Maria Ciucci’yi 12-9 mağlup eden Deniz Demir, altın madalyanın sahibi oldu. Milli sporcuya mağlup olan Ciucci gümüş madalyada kalırken, Cezayirli Lamia Aissioui ise bronz madalya aldı.

Türkiye’ye boccede ilk altın madalyasını kazandıran sporcu olarak tarihe geçen Deniz Demir, müsabakayı galibiyetle tamamladıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı.

Madalyasını aldıktan sonra teknik heyet, milli sporcu ve vatandaşlarla bir araya gelen Deniz Demir, başarısını Ankara havaları eşliğinde oynayarak kutladı. Türk heyetinin kutlamasına yabancı hakemlerin de katılması dikkati çekti.

RAFFA ERKEKLERDE YUNUS EMRE GÜNGÖR GÜNGÖR BRONZ MADALYA ALDI
Raffa tek erkelerde ise Maltalı rakibi Stefan Farrugia’yı 12-4 mağlup eden Yunus Emre Güngör bronz madalyanın sahibi oldu. İtalyan Pasquale D’Alterio ile San Marinolu sporcu Matteo Albani arasındaki mücadeleyi 12-5 kazanan İtalyan D’Alterio altın madalyanın sahibi oldu.

İtalyan D’Alterio’ya mağlup olan San Marinolu sporcu Matteo Albani ise gümüş madalyada kaldı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış