Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > ‘Hep destek vereceğiz’

‘Hep destek vereceğiz’
Son Güncellenme : 01 Haz 2013 18:39

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ı İstanbul’da ziyaret etti

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı İstanbul'da ziyaret etti

Trabzonspor Kulübü’nün yeni başkanı Hacıosmanoğlu’nu kabul eden bakan Bayraktar, yeni yönetimin bordo-mavili camiaya hayırlı olmasını diledi.

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Bayraktar, Trabzonspor’a hep destek vereceklerini belirterek, “İnşallah özlenen şampiyonluluğa Trabzonspor kavuşur. Bizde elimizden gelen desteği bugüne kadar verdik, bundan sonra da vereceğiz. Her zaman Trabzonspor’un yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Trabzonspor’un yeni başkanı Hacıosmanıoğlu’nu kutluyorum, en kısa zamanda da Trabzonspor Kulübü’nü ziyaret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili kulübün başkanı Hacıosmanoğlu ise Bayraktar’a teşekkür ederek, “Bakan Bayraktar, Trabzon’un ve bizlerin ağabeyi. Kendisi her zaman Trabzonspor Kulübü’nün yanında oldu ve desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Bundan sonra da esirgemeyeceğine inanıyorum. Her zaman Bakanımızı yanımızda görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış