Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Hajrovic’ten şoke eden sözler

Hajrovic’ten şoke eden sözler
Son Güncellenme : 22 May 2014 15:02

Hajrovic'ten şoke eden sözler
Galatasaray’ın genç yıldızı Hajrovic Galatasaray’da kimsenin parasını alamadığını söyledi

Bosna Hersek Milli Takımı kampında FourFourTwo’dan Hilal Gülyurt’un sorularını yanıtlayan Izet Hajrovic, Türkiye’de hakkında çıkan “Trabzonspor’a transfer oluyor” ve “Galatasaray’dan kaçtı” söylentilerine cevap verdi. Flaş açıklamar yapan Bona Hersekli oyuncu; “Evet FIFA’ya başvurdum. Galatasaray’da hiçbir futbolcu parasını alamıyor” dedi.

Birkaç gün önce gazetelerin manşetine düşen “Izet Hajrovic Galatasaray’dan kaçtı” haberi, Ribery vakasını belleklerinden silemeyen Galatasaraylıları endişeye sevk etmişti. Ancak o günden bu yana Hajrovic cephesinden doğrulama ya da yalanlama gelmemişti. FourFourTwo, Bosna-Hersek Milli Takımı kampında Hajrovic’e olup bitenleri sordu. Bosnalı oyuncu iddiaları yalanlasa da parasını alamadığı için FIFA’ya başvurduğunu, hatta Galatasaray’da hiçbir futbolcunun alacağını tahsil edemediğini itiraf etti…

Galatasaray’dan kaçtığın doğru mu?
“Ne kaçması! Bir yere kaçtığım filan yok. Şu an Dünya Kupası’ndan başka bir şey düşünmek istemiyorum ama bu haber hiç hoşuma gitmedi. Ben Galatasaray’ın futbolcusuyum ve Türkiye’de başka bir takımla hiçbir görüşmem olmadı. Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Trabzonspor… Hiçbiriyle ilgilenmiyorum. Türkiye’de Galatasaray’dan başka takımda oynamam.”

Galatasaray’dan paranı alamadığın, bunun FIFA’ya başvuruda bulunduğun yazılıyor…
“Evet, doğru. Galatasaray’da bu sorunu yaşayan sadece ben değilim, hiçbir futbolcu parasını alamıyor ama FIFA’ya başvuru da yapmıyor. Param hâlâ yatmadı.”

Gelecek sezonda ne yapmayı düşünüyorsun? Adın Trabzonspor ile birlikte anılıyor…
“Yabancı sınırlamasından sonra ne olacağını göreceğiz. Para filan da sorun değil, ben Galatasaray’da oynamak istiyorum.”

Ailenin Türk kökenli olduğu, Türk vatandaşlığı alacağın doğru mu?
“Türk vatandaşı olmak kolay değil. Diğer futbolcular için prosedür neyse benim için de aynı şey geçerli. Bu yüzden bir başvuruda bulunmadım.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış