Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Gruplar netleşti

Gruplar netleşti
Son Güncellenme : 31 Mar 2013 12:44

Türkiye’de 21 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’na Afrika Futbol Konfederasyonu’ndan (CAF) katılacak Mısır, Mali, Gana ve Nijerya’nın grupları belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan alınan bilgiye göre, Cezayir’de düzenlenen CAF 20 Yaş Altı Şampiyonası’nda dün akşam kupaya uzanan Mısır, CAF şampiyonu olarak, maçları Antalya’da oynanacak, İngiltere, Irak ve Şili’nin bulunduğu E Grubu’nda yer aldı.

Mali, Gana ve Nijerya’nın grupları ise turnuvadan sonra yapılan kuranın ardından belli oldu. Buna göre Gana, maçları İstanbul’da oynanacak A Grubu’nda İspanya, Fransa ve ABD’yle, Nijerya, karşılaşmaları Kayseri’de oynanacak B Grubu’nda Küba, Kore Cumhuriyeti ve Portekiz’le, Mali ise müsabakaları Gaziantep’te yapılacak D Grubu’nda Meksika, Yunanistan ve Paraguay ile birlikte mücadele edecek.

Gruplar
Afrika takımlarının gruplarının belli olmasıyla FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’ndaki tüm gruplar netleşmiş oldu.

Türkiye’de düzenlenecek organizasyonda takımların gruplara dağılımı şöyle:

A Grubu: Fransa, Gana, ABD, İspanya

B Grubu: Küba, Güney Kore, Nijerya, Portekiz

C Grubu: Türkiye, El Salvador, Kolombiya, Avustralya

D Grubu: Meksika, Yunanistan, Paraguay, Mali

E Grubu: Şili, Mısır, İngiltere, Irak

F Grubu: Yeni Zelanda, Özbekistan, Uruguay, Hırvatistan

Maç takvimi
FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası maçlarının başlama saati 18.00 ve 21.00 olarak belirlendi. A ve B Grubu maçları 21, 23, 27 Haziran tarihlerinde İstanbul ve Kayseri’de, C ve D grubu karşılaşmaları 22, 25, 28 Haziran tarihlerinde Trabzon, Rize ve Gaziantep’te, E ve F grubu müsabakaları ise 23, 26, 29 Haziran tarihlerinde Antalya ve Bursa’da oynanacak.

Kupada 2. tur müsabakaları 2 Temmuz’da İstanbul ve Gaziantep’te, 3 Temmuz’da Kayseri, Trabzon, Antalya ve Bursa’da, çeyrek finaller 6 Temmuz’da Rize ve Bursa’da, 7 Temmuz’da İstanbul ve Kayseri’de, yarı finaller 10 Temmuz’da Trabzon ve Bursa’da, final ile üçüncülük karşılaşmaları ise 13 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış