Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Gözyaşından kahkahaya

Gözyaşından kahkahaya
Son Güncellenme : 10 Kas 2014 16:58

Gözyaşından kahkahaya
Kanarya, Çaykur Rizespor’u bol hikayeli bir maçın ardından geçerek şampiyonluk için ihtiyaç duyulan havayı yakaladı. Soyunma odasında gözyaşları ile kahkahalar birbirine karıştı

HTSPOR / Ahmet Selim KUL
Fenerbahçe, Kadıköy’de son yılların en ilginç maçlarından birini oynadı. Karşılaşmanın her anında farklı bir olay yaşandı. Tüm bunlar bir kenara; Fenerbahçe için soyunma odasında da bol bol hikaye vardı. İşte Kadıköy’de yaşananların perde arkası…

İSMAİL KARTAL: GEREKİRSE HAKEMİ YENECEĞİZ
Teknik direktör İsmail Kartal, devre arasında oyuncularının isyan ettiğini görünce sert bir üslupla, “Bunları ben de görüyorum ama ne yapacağız? Bırakacak mıyız mücadeleyi? İsyan edip yakınmaya devam mı edeceğiz? Hayır! Çıkacağız, gerekirse şanssızlıkları, hakemin yanlış kararlarını, rakibin sertliklerini yeneceğiz. Bu maçı alacağız! Disiplinden kopmak yok! Size güveniyorum, siz de kendinize inanın!” dedi. Oyuncular bu sözler sonrası ikinci yarıya daha arzulu başladı.

GÖKHAN GÖNÜL: BENİ SİNİRLENDİRMEYİN, GOL ATIN
Gökhan Gönül, ilk yarı sonunda kasığında çok fazla ağrı hissetti. Fakat büyük bir fedakarlık yaptı. İsmail Kartal ile görüşen Gökhan, “Hocam bırakın dayanabildiğim yere kadar sahada kalayım” dedi. Kartal bu isteği kabul edince Gökhan arkadaşlarına dönüp espiriyi patlattı: “Beyler canım çok yanıyor. 2. golü çabuk atın, beni sinirlendirmeyin.”

WEBO’NUN GÖZYAŞLARI
Maç sonunda soyunma odasında büyük sevinç vardı. Fakat bu sevinç esnasında köşesine çekilen Webo gözyaşlarını tutamadı ve bir anda ağlamaya başladı. Webo, kendisine destek veren arkadaşlarına “Annemsiz attığım ilk goldü bu. Ben her gol attığım maçtan sonra arayıp golü ona anlatırdım. İlk kez yapamıyorum. Onu çok özledim” dedi. Bunun üzerine İsmail Kartal, Webo’nun yanına gidip “Sen çok büyük bir insansın. Çok iyi bir futbolcusun ama en önemlisi çok iyi bir evlatsın” dedi. Arkadaşları da “Senin acın bizim de acımız” diyerek Kamerunlu’ya destek oldular.

KARTAL’DAN OYUNCULARA:
BEYLER ARTIK KADLEC’E DE MARKAJ YAPACAĞIZ

KADLEC: Hoca beni oyundan çıkarıp maçı kazandı.
FUTBOLCULAR: O zaman hoca her maç seni çıkartsın.
BEKİR&GÖKHAN: Hocam, Kadlec devamlı kaleleri karıştırıyor. Biraz çalıştır.
KADLEC: Hocam uğraşıyorum ama hala bazen kaleleri karıştırıyorum. Neyse ki sonra doğruyu buldum.
İSMAİL KARTAL: Beyler bundan sonra Kadlec’e dikkat! Artık ona da bir markaj vereceğiz, tutamıyoruz adamı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış