Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Gerilim Kurulu

Gerilim Kurulu
Son Güncellenme : 20 Ara 2014 11:52

Gerilim Kurulu
Eski başkan Şener ve Hacıosmanoğlu’nun atışmaları ile alevlenen gerilim, bugün yapılacak Mali Genel Kurul’da tavan yapacak

HTSPOR / Haluk AYYILDIZ

Trabzonspor için kritik gün geldi çattı. Bordo-Mavililer’in başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile eski başkan Sadri Şener arasındaki sözlü atışma camiaya da yansıdı. Bugün 19 Mayıs Spor Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak mali genel kurulda en çok merak edilen konu, yönetimin ibra edilip edilmeyeceği… Bir diğer gündem maddesi ise “Taşınır ve taşınmaz gayrimenkullerin satın alınması veya satılması” için yetki isteyen Hacıosmanoğlu’na muhalefetin vereceği tepki… Ancak bundan çekinen yönetim, maddenin gündemden çıkartılması için divana önerge verecek. Ayrıca yönetimin, 1.5 yılda üye sayısını 2 bin 850’ye yükseltmesi ve bunun bin 800 kişisinin tüzüğe aykırı olarak kulübe üye yapılması da genel kurulda sert bir şekilde tartışılacak.

‘TRABZON’U KORUMAK SANA MI KALDI ONUR!’
Öte yandan bugünkü genel kurul öncesi Hacıosmanoğlu-Şener gerilimi iyice alevlendi. Sadri Şener’e önceki gün, “Bursa’nın şampiyon olduğu sene F.Bahçe ile oynadığımız maçtan sonra kaleci Onur’u neden azarladın” diye soran başkan Hacıosmanoğlu, dün bu konu hakkındaki detayları paylaştı: “Ben Onur’un yalancısıyım. Bir sohbette anlattı. Onur, ‘F.Bahçe maçından sonra Sadri Şener, beni azarladı. Ben, ‘Ne yaptım başkanım. F.Bahçe’ye karşı kalemi korudum’ dedim. O ise ‘Trabzon’u korumak sana mı kaldı!’ dedi. İsterseniz Onur’a sorun” diye konuştu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış