Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Geleceğim burası”

“Geleceğim burası”
Son Güncellenme : 04 Tem 2013 15:56

Fenerbahçe Ülker’in, kariyerinde 8 Avrupa Ligi şampiyonluğu bulunan başantrenörü Zeljko Obradovic, yeni şampiyonlukların rüyası olduğunu söyledi

Obradovic, yeni şampiyonlukların rüyası olduğunu söyledi

Avrupa Ligi’nde finalde yer alabilmenin ve şampiyonluğun Fenerbahçe Ülker’in bir rüyası olduğu ifade edilerek yöneltilen, “İlk sezonunuzda böyle bir sürpriz düşünebilir miyiz?” sorusuna verdiği yanıtta Obradovic, “Benim de rüyam tabii ki bu” dedi.

Başarılar elde edebilmek için çok çalışmak gerektiğini vurgulayan Sırp teknik adam, “Benim de rüyam tabii ki bu. Geçmişte bu rüyamı gerçekleştirdim ama benim için şu anda gelecek önemli. Benim geleceğim burası, bu saha (Ülker Sports Arena). İnşallah bu dolu salonda bu rüyayı gerçekleştireceğiz. Maçta yüzde 120’mizi vermemiz gerekiyor, antrenmanlarda da yüzde 150 performans bekliyorum” diye konuştu.

“BÜYÜK BİR AİLE OLMALIYIZ”
Zeljko Obradovic, isminin, son iki sezonda düş kırıklıkları yaşayan Fenerbahçe Ülker’e büyük bir heyecan getireceği ifade edilerek yöneltilen “Bu düş kırıklıklarını yok etmek için neler yapılabilir?” sorusuna verdiği yanıtta şunları kaydetti:

“Herkesin aynı noktada olması lazım. Yönetim, oyuncular, taraftarlar, herkes aynı noktada olup, aynı hedefte birleşirse bu şekilde başarıya gideceğiz. Büyük bir aile olmamız gerekiyor. İlk olarak ekibimi belirlemem gerekiyor. Sonra da en zor olan takımımı kurmak gerekiyor ama eminim bu çok zor yolculukta çalışarak iyi bir takım kuracağız.”

Ülker Sports Arena’nın Avrupa’daki en güzel spor salonlardan birisi olduğunu ifade eden Obradovic, “Dolu olunca da eminim muhteşem olacak” ifadesini kullandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış