Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Galibiyet bizim hakkımızdı”

“Galibiyet bizim hakkımızdı”
Son Güncellenme : 08 Eki 2013 12:46

1461 Trabzon Teknik Direktörü Özcan; “Önceliğimiz Türk futboluna, Trabzon futboluna oyuncu yetiştirmek” dedi

1461 Trabzon Teknik Direktörü Özcan; "Önceliğimiz Türk futboluna, Trabzon futboluna oyuncu yetiştirmek" dedi

PTT 1. Lig’de mücadele eden 1461 Trabzon’un teknik direktörü Kadir Özcan, öncelikle Türk futboluna, Trabzon futboluna oyuncu yetiştirmekle sorumlu olduklarını ancak hakemlerin yönetimlerinin oyuncuların motivasyonunu bozduğunu söyledi.

Özcan, Samsunspor karşısında uzatmanın son anlarında kalelerinde gördükleri golle maçtan 1-1’lik beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, “Çocukları tebrik ederim. Süper Lig oyuncularından kurulu bir takıma karşı mükemel mücadele örneği gösterdiler” dedi.

Maçta galibiyeti kaçıran taraf olduklarını ifade eden Özcan, şöyle devam etti:

“Maçı kazanmak bizim hakkımızdı ancak herkes neyin ne olduğunu gördü. Biz hakemlere karşı olan insanlar değiliz ama biraz daha adeletli olmalarını rica ediyoruz. Hep biz bunları yaşıyoruz. Maçın fazla uzatılması ilk defa olmadı. Kaç haftadan beri aynı şeylerle karşı karşıya kalıyoruz. Bu genç oyunculurdan kurulu takımımızın motivasyonunu bozuyor. Biz öncelikle Türk futboluna, Trabzon futboluna oyuncu yetiştirmekle sorumluyuz. Böyle olaylarla karşılaşmak oyuncuların motivasyonunu da bozuyor. Bu mücadelenin karşılığı bu olmamalıydı. Bana göre maçın uzatma süresi 5 dakika değildi. Biz Trabzonspor olarak mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. İyi bir takımız, genç bir takımız. En büyük istediğimiz bu çocukların alın terinin çalınmamasından yanadır. “

Gelecek haftayı maç yapmadan geçireceklerini dile getiren Özcan, şunları kaydetti:

“Buca maçının hazırlıklarına yarın başlayacağız. Yolumuza devam edeceğiz. Futbolcu kadromuza güveniyorum. Futbolun içinden gelmiş sayın Zekeriya Alp’in daha duyarlı olaya eğilmesini arzu ediyoruz. Herkesin her yerde düdük çalmaması lazım. Dördüncü hakemlerin de bize karşı davranışlarında daha dikkatli, saygılı olmalarını rica ediyoruz. Dışarıdan çok fazla gözükmüyor. Sahada dördüncü hakemlerin teknik adamlara karşı davranışlarını bir incelesinler. Sadece benimle ilgili değil, her teknik adam menmun mu bir araştırsınlar. Onların düzgün davranması bizim tavırlarımız için de önemli.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış