Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Galatasaray’dan tepki

Galatasaray’dan tepki
Son Güncellenme : 01 Nis 2013 23:26

Galatasaray Kulübü, Beko Basketbol Ligi’nde olaylar nedeniyle seyircisiz oynanan Galatasaray Medical Park-Pınar Karşıyaka maçında, olaylar sakinleştikten sonra teknik komiser ve hakemlere maçı güvenli bir şekilde seyircili oynatabilecekleri garantisi verilmesine rağmen salonun boşaltılmasının istendiğini bildirdi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, 30 Mart Cumartesi günü oynanan maçın başında olay çıktığı belirtilerek, ”Galatasaray Medical Park-Pınar Karşıyaka maçının başında tribünlerde istenmeyen olaylar cereyan etmiştir. Olayların başlangıcının 8 Aralık 2012’de oynanan Pınar Karşıyaka-Galatasaray Medical Park maçında yaşananlar olduğu kamuoyu tarafından bilinmektedir” denildi.

Açıklamada, İzmir’de oynanan ilk maçta Karşıyaka taraftarlarının sahaya fiili müdahalesinin maç öncesi başladığı, Galatasaraylı teknik kadro ve oyuncuların da alenen hedef alındığı savunularak, ”İzmir’deki maçta ölümcül şiddet çağrısı içeren devasa çirkin pankart, parkeye isabet eden ve maçın geç başlamasına yol açan yabancı ve patlayıcı maddeler, camların kırılmasına sebep olan tribün terörü, salonda bulunan tüm federasyon yetkilileri ve hakemlerimizin şahitliğinde sabittir.

30 Mart Cumartesi günü Galatasaray Medical Park-Pınar Karşıyaka maçı öncesi başlayan olaylar sakinleştikten sonra emniyet müdürlerinin, teknik komiser ve hakemlere maçı güvenli bir şekilde seyircili oynatabilecekleri garantisini vermesine rağmen maçın teknik komiseri ve baş hakemi tarafından salonun boşaltılması istenmiş, maç seyircisiz başlamış ve bitmiştir. Daha önce buna benzer maçlarda bu uygulamanın yapılmamasına ve emniyet müdürlüğünün güvenlik garantisine rağmen maçın seyircisiz başlamasının objektif bir karar olduğunu düşünmüyoruz. İki karşılaşmada yaşanan olayların hiçbir spor karşılaşmasında yaşanmamasını diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış