Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Galatasaray’dan Arap açılımı

Galatasaray’dan Arap açılımı
Son Güncellenme : 25 Kas 2014 0:03

Galatasaray'dan Arap açılımı
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal, kulübü mali açıdan düzlüğe çıkarmak için Arap ülkelerine ve Türki cumhuriyetlerine açılacaklarını söyledi. Köksal, ilk etapta Katarlı Nasır Bin Abdullah ve Oğulları ile anlaşma imzaladıklarını duyurdu

Mali açıdan zor günler geçiren Galatasaray, Türkiye’nin jeopolitik konumundan faydalanarak yabancı ülkelerde pazarlama atağına kalkıyor.

İngiltere’nin Manchester kentinde düzenlenen Soccerex Global Forum’da konuşan Ebru Köksal, Nasir Bin Abdullah ve Oğulları ile bir anlaşma imzalandığını ve takımların Ağustos 2016’dan önce bir dostluk turnuvasına katılacağını açıkladı.

Galatasaray’ın bu turnuvadan ne kadar para alacağı açıklanmasa da, Galatasaray yöneticisi kulübün aynı zamanda Azerbaycan ve Türkmenistan’daki pazarlama yatırımlarını artıracağını söyledi.

“Kulübü nasıl daha başarılı hale getirebileceklerinin” cevabını aradıklarını belirten Ebru Köksal, yayın haklarının yurt dışına satılmasının kendileri adına öncelik olduğunu belirtti. Bir İtalyan takımının yayın haklarından 65.3 milyon dolar kazandığını ancak kendilerinin 24.7 milyon dolar aldıklarını açıkladı.

Galatasaray’ın tüm bu planlarıyla birlikte, diğer bir yatırımının da Arap ülkelerine olacağı belirtildi. Galatasaray’ın internet sitesine Arapça seçeneği koyacağı ve bu şekilde uluslararası taraftar ağını genişletmeyi planladığı ifade edildi.

(Sporx)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış