Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Galatasaray’a bir başkan adayı daha!

Galatasaray’a bir başkan adayı daha!
Son Güncellenme : 25 Eki 2014 17:23

Galatasaray'a bir başkan adayı daha!
Galatasaray’da Adnan Öztürk, bundan sonra yapılacak ilk seçimde aday olacağını açıkladı

Galatasaray’ın eski başkan yardımcısı ve eski başkan adayı Adnan Öztürk, gözünü bundan sonra yapılacak ilk kongreye dikti!

Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat’ın başkanlık için yarıştığı kongrede Öztürk, bundan sonraki ilk seçimde aday olacağını söyledi.
 
“Resmi olarak açıkladım ama yüksek sesle açıklamadım. Bugün Duygun Yarsuvat kazanırsa Mayıs 2015, Alp Yalman kazsanırsa da onun seçim tarihi olarak belirlediği Mayıs 2016’da başkan adayı olacağım” diyen Öztürk, göreve her zaman hazır olduğuun belirtti.
 
Kendi adına yapması gereken tek şey olduğunu onu da yaptığını belirten Öztürk, “Biz her zaman hazırız zaten. Yapmamız gereken tek şey var; kendi adıma söylüyorum… İş hayatımı ve aile hayatımı ona göre düzenlemek… O düzenlemeleri de geçtiğimiz hafta yaptım, şirket yönetim kurulu toplantısında… Dolayısıyla şu anda benim için hiçbir sıkıntı yok.” diye konuştu.
 
Yeni seçilecek başkan ve yönetime Galatasaray için elinden gelen desteği vereceğini ama yapılacak ilk kongrede de başkan adayı olarak karşılarına çıkacağını vurgulayan Adnan Öztürk, kulübün içinde bulunduğu mali durumu ise şu sözlerle değerlendirdi: “Mali yapı çok kötü ama mali yapılar düzeltilir. Özellikle Galatasaray gibi büyük kurumlarda, düzeltilmesi kolay değildir ama çok çok çok problem de değildir. Akıl üreteceksiniz, stratejilerinizi yapacaksınız… Gereksiz giderleri azaltmak en iyi gelir artırmaktır. Afaki projelerden bahsetmeden, ayağınızı yorganınıza göre uzattığınız zaman böyle 100 yıllık kurumlarda sorun olmaz”

(Ntvspor)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış