Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Galatasaray Ivkovic’in mezarına gidecek!

Galatasaray Ivkovic’in mezarına gidecek!
Son Güncellenme : 14 Oca 2015 17:31

Galatasaray Ivkovic'in mezarına gidecek!
Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Kızılyıldız maçı öncesi Belgrad’da önemli bir ziyarette bulunacak. Yarsuvat, İstanbul’da öldürülen genç taraftar Marko Ivkovic’in mezarını ziyaret edecek

Galatasaray’da cuma günü oynanacak Kızılyıldız maçı öncesi önemli kararlar alındı. İki kulüp arasında günlerdir süren görüşmeler sonrası alınan karar göre, Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ile Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic maç günü ortak bir basın toplantısı düzenleyecek. İkili ayrıca İstanbul’da öldürülen Kızılyıldız taraftarı Marko Ivkovic’in de mezarını ziyaret edecek.
 
Galatasaray Liv Hospital ile Kızılyıldız arasında İstanbul’da oynanan Euroleague maçı öncesi Sırp taraftar Marko Ivkovic’in bıçaklanarak öldürülmesi, spor tarihinin kara olayları arasındaki yerini almıştı. Olay ayrıca, Kızılyıldız ile temsilcimizin Sırbistan’da yapacağı maçın da bambaşka bir havaya bürünmesine neden olmuştu.

Bu cuma akşamı oynanacak Kızılyıldız – Galatasaray Liv Hospital maçında olay çıkmaması için her iki tarafın da yoğun çabası sürüyor. Bu çabalar kapsamında önemli bir de karar alındı. İki kulübün başkanları Sırbistan’a maç günü gidecek olan Galatasaray’ın kalacağı otelde ortak bir basın toplantısı düzenleyecek ve dostluk mesajları verecek.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ile Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic daha sonra, öldürülen Kızılyıldız taraftarı Marko Ivkovic’in mezarını ziyaret edecek.

(NTV Spor)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış