Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > G.Saray’dan Volkan açıklaması

G.Saray’dan Volkan açıklaması
Son Güncellenme : 18 Kas 2014 18:02

G.Saray'dan Volkan açıklaması
Türkiye ile Kazakistan maçı sırasında ve sonrasında yaşanan saha ve tribün olaylarına ilişkin Galatasaray Kulübü resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı

Türkiye ile Kazakistan maçı sırasında ve sonrasında yaşanan saha ve tribün olaylarına ilişkin Galatasaray Kulübü resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı.

Söz konusu açıklamada, milli maçlarda ilgili önlemlerin sorumluluğun ve yetkilerinin Türkiye Futbol Federasyonu’na ait olduğu belirtildi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

“Pazar günü stadımızda oynanan milli maç sırasında ve sonrasında meydana gelen olaylara ilişkin basında kulübümüz profesyonelleri ile ilgili bir takım iddialar yer almaktadır.

Bilinmesi gerekir ki, milli maçların oynanacağı karşılaşmalarda stadyumların tüm giriş, çıkışları, güvenlikleri, akreditasyon sistemi, dağıtımı, kontrolleri, müsabaka operasyon icra sorumlulukları ve yetkileri Türkiye Futbol Federasyonu’nundur. Süreç boyunca mutlak yetkililer TFF görevlileridir.

Yaşanan olaylar sonrası söz konusu milli futbolcu, emniyet yetkilileri ve TFF görevlileri ile birlikte, CCTV sistemi de bulunan odada tespit yapmışlardır. Giriş katında bu sistemi barındıran tek oda Stadyum Direktörü’ne aittir, gerekli işlemlerin yapılması için denetimi zaten kendilerine ait olan TFF görevlileri ve Emniyet yetkilileri tarafından kullanılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış