Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > G.Saray’dan Melo isyanı!

G.Saray’dan Melo isyanı!
Son Güncellenme : 09 Nis 2014 9:23

G.Saray'dan Melo isyanı!
Sarı-kırmızılı kulüp, Felipe Melo hakkında açıklama yaptı…

Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe ile oynanan maçtan sonra eleştirilerin hedefindeki isim olan Felipe Melo hakkında bir açıklama yayınlandı. Sarı-kırmızılı kulüp, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i hedef alarak; yapılan açıklamaların büyük bir talihsizlik olduğunu ifade etti. Yıldırım Demirören’i tarafsızlıktan uzaklaşmak ile suçlayan Galatasaray Spor Kulübü, Demirören’in TFF’nin kurullarını etki altına almakla suçladı.

İŞTE YAPILAN O AÇIKLAMA:
“Galatasaray’ımızın, Pazar akşamı, ezeli rakibine tek bir gol pozisyonu bile vermeden kazandığı haklı galibiyete gölge düşürmek için yapılan ve bizim için sürpriz olmayan yayınları tebessümle izliyoruz.

Ancak, bütün kulüplere eşit mesafede olması gereken Federasyon Başkanı’nın, bir futbolcumuzla ilgili yaptığı açıklamaları, bulunduğu makam açısından talihsiz bir beyan olarak değerlendiriyoruz. Galatasaray Futbol Takımı oyuncularından Felipe Melo’nun ceza alması için bağlı federasyon kurullarına adeta yol gösteren ve etki altına almaya çalışan beyanlarını, bir ‘Başkan’ın tarafsızlık konumuyla bağdaştıramıyoruz.

Futbolcumuzun maç içinde, etik dışı hiç bir anlam taşımayan, Türkiye ve dünya futbolunda sayısız örnekleri bulunan birkaç saniyelik tepkisini, geçmişte genel ahlaka aykırı eylemi nedeniyle ağır cezalara çarptırılmış bir futbolcuyla kıyaslamasını ise kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Türk futbolunu Melo’ya verilecek ceza kurtarmaz.

Yıllardır Türk futbolunun uluslararası kamuoyunda saygınlığını yeniden sağlayacak kararları veremeyen bir Federasyon’un başkanı’nın, kulübümüzden bir futbolcumuza ceza verilmesini istemesi, bugüne kadar ki davranış ve uygulamalarında, ne kadar taraflı davrandığının yeni bir kanıtı ve örneğidir.”

GALATASARAY’DAN SELÇUK İNAN AÇIKLAMASI

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış