Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > G.Saray’a skandal hakem

G.Saray’a skandal hakem
Son Güncellenme : 17 Eyl 2013 10:48

G.Saray-R.Madrid maçının hakemi Mark Clattenburg’un adı, şu sıralar İngiltere’de sıkça konuşuluyor

G.Saray-R.Madrid maçının hakemi Mark Clattenburg’un adı, şu sıralar İngiltere’de sıkça konuşuluyor

G.Saray-R.Madrid maçının hakemi Mark Clattenburg’un adı, şu sıralar İngiltere’de sıkça konuşuluyor. Nedeni ise 38 yaşındaki hakemin geçen sezon yönettiği M.United-Chelsea karşılaşması… Mücadelede kötü yönetim sergileyen ve o zamanki Chelsea Teknik Direktörü Roberto Di Matteo’nun “Maçı katletti” dediği Clattenburg’un başı, maç sonrasında ise Chelseali John Obi Mikel ile derde girmişti. Nijeryalı oyuncunun, “Bana ırkçılık yaptı” dediği Clattenburg konu hakkında soruşturma açılınca 4 hafta görevinden uzakta kalmıştı.

*2002’de Stock­port-Grimsby Town ma­çın­da Cal­lin­hor’un sert fa­ulü­nü sa­rı kart­la ge­çiş­tir­me­siy­le tep­ki­le­ri üze­ri­ne çek­ti. Çün­kü Cal­lin­hor fa­ul yap­tı­ğı oyun­cu Pring­le’ın ba­ca­ğını kı­rmıştı…

*2008’de ye­ni se­zo­na ha­zır­la­nır­ken borç­la­rı ve özel ha­ya­tı ne­de­niy­le ha­kem­li­ği as­kı­ya alın­dı.Üst ku­ru­la yap­tı­ğı şi­ka­yet ka­bul edil­se de 9 ay bo­yunca ha­kem­lik ya­pa­ma­dı. Ye­ni­den elit ha­kem ol­du, FI­FA ko­kar­tı­na do­ku­nul­ma­dı.

*Tot­ten­ham Hots­pur-Manc­hes­ter Uni­ted maç­la­rın­da, 2005’te Spurs’lü Men­dez’in, 2010’da Ma­nU’lu Na­ni’nin gol­le­ri­ni gör­me­di. 2 ay­rı maç­ta­ki fa­hiş ha­ta­sı uzun sü­re gün­dem­de kal­dı.

*Geç­en se­zonki Chel­se­a-Manc­hes­ter Utd. ma­çın­da Chelsea’­den Mi­kel ve Uni­ted’tan Ma­ta’ya ırk­çı söz­ler sarf et­ti. Soruşturmanın sürdüğü 31 gün boyunca maç yönetemedi. Ceza almadı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış