Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "G.Saray yenildi, farkı açın"

"G.Saray yenildi, farkı açın"
Son Güncellenme : 24 Kas 2014 14:12

"G.Saray yenildi, farkı açın"
Takımla Bursa’ya giden Aziz Yıldırım, akşam yemeğinde futbolculara seslendi

HTSPOR / Ahmet Selim KUL

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, zorlu Bursa deplasmanında takımı yalnız bırakmadı… Yıldırım önceki dönemlerin aksine bu defa kendi arabasıyla değil, kafileyi taşıyan otobüsle Bursa’ya gitti. Başkanın, yolculuk boyunca teknik direktör İsmail Kartal’ın yanı sıra futbolcularla da kısa sohbetler yaptığı öğrenildi. Bu arada feribotla Yalova’ya geçildiği sırada başkan Aziz Yıldırım, yöneticilerle birlikte otobüsten inerek kaptan köşküne gidip orada oturdu.

‘SİZE DÜŞEN FEDAKARLIĞI YAPIN’
Bursa’ya varıldığında da başkan Yıldırım, futbolcuları yalnız bırakmadı ve akşam yemeğini kafileyle birlikte yedi. Burada futbolculara hitaben kısa bir konuşma yapan Aziz Yıldırım’ın “Çocuklar, bakın ben cezalıyım. Buna rağmen buraya kadar geldim. Siz de üstünüze düşen fedakarlığı yapın. Zaten bu hafta Galatasaray da puan kaybetti. Kazanın ve aradaki puan farkını açın” dediği öğrenildi.

Cezası nedeniyle stada giremeyecek olan başkan Yıldırım, takımı zorlu 90 dakika için yolcu ettikten sonra maçı otelde izleyecek.

‘SAKİN OLUN’
Bursaspor maçı öncesinde teknik direktör İsmail Kartal’dan tüm futbolcularına uyarı geldi… Kartal, “Bursa’da gergin bir atmosferde oynayacağız. Bunun için hepinizden sakin olmanızı ve sadece saha içerisinde işinizi yapmanızı istiyorum” dedi. Bu arada teknik direktör İsmail Kartal, kimlerin ilk 11’de oynayacağı konusunda renk vermiyor. Dün yapılan son idmanda da belirgin bir 11 denemeyen Kartal futbolculara “Kafaya takmayın. Size özellikle söylüyorum; her futbolcu bu takımın 11’inde oynayacak kapasitede. Hepinizin 11’de oynayacakmış gibi hazır olmasını istiyorum” diye seslendi.

EMRE KENDİNİ 11’E YAZMADI
Fenerbahçe’de futbolcular kendi aralarında Bursa maçının 11’ini oluşturdu. Emre ise yaptığı kadroya kendini koymadı. Daha sonra İsmail Kartal’ın yanına giden futbolcular, “Hocam kimi oynatacaksınız?” diye sordular. Tecrübeli çalıştırıcının, “O benim işim, siz düşünmeyin ve merak etmeyin” sözleri üzerine futbolcular, “İşiniz çok zor hocam. Herkes formda ve oynamak için gözünüzün içine bakıyor. Allah kolaylık versin” yanıtını verdiler.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış