Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > G.Saray uçağında F.Bahçe’ye küfür!

G.Saray uçağında F.Bahçe’ye küfür!
Son Güncellenme : 08 May 2014 23:42

G.Saray uçağında F.Bahçe'ye küfür!
Türkiye Kupası zaferi sonrası ortalığı karıştıran görüntü

Galatasaray’ın Eskişehirspor’u Türkiye Kupası finalinde yenerek şampiyon olmasının ardından sarı kırmızılı takım özel uçakla gece saatlerinde İstanbul’a döndü. Sarı-kırmızılı futbolcular büyük mutluluğu dönüş yolunda da kutlamaya devam etti. Ancak Alex Telles’in cep telefonuyla çekip sosyal medyaya yüklediği video ortalığı karıştırdı.

 Video için tıklayınız…

TAKIM HALİNDE KÜFÜR
Alex Telles’in önce kendi sevincini ardından da takım arkadaşlarının mutluluğunu kaydettiği anlar başına bela oldu. Takım uçağında oldukça neşeli anlar yaşanırken Galatasaray kafilesi Fenerbahçe’ye küfür etmeye başladı. Telles’in bir anlık gafletiyle sosyal meyada videoyu paylaşması ve saniye içinde silmesi ortalığı karıştı.

Futbolcuların araya girerek videoyu silmesine rağmen o anlar internette dolaşmaya başladı. Telles’in kamerasından karanlıkta diğer kişiler tam belli olmazken en net seçilen isim Melo oldu. İşte Alex Telles’in kamerasından Fenerbahçe’ye takım halinde edilen o küfür…

ÇOK SERT CEVAP
Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu resmi Twitter hesabı üzerinden Galatasaray’a çok sert cevap verdi. Ekşioğlu, ” Fenerbahçe’ye aleni bir şekilde çekinmeden küfür eden futbolcu ve yöneticilerin tamamı meslek icabı dünyaya gelmiş soysuzlardı”

Öte yandan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, “Benim herhangi bir video ile en ufak bir alakam yoktur benim ismimi kullanıp beni olayların içine çekmeyin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış