Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Futbolcuların hakkını yemeyelim”

“Futbolcuların hakkını yemeyelim”
Son Güncellenme : 20 Tem 2013 21:36

TFF Başkanvekili Mehmet Ufuk Özerten, en büyük günahın kul hakkı yemek olduğunu belirterek, “Sahadaki futbolcunun hakkını yemeyelim. Hataları minimuma indirin, buna her sezondan daha fazla ihtiyacımız var” dedi

"Futbolcuların hakkını yemeyelim"

Özerten, Sapanca ilçesindeki bir otelde düzenlenen MHK Yaz Semineri’nde yaptığı konuşmada, her maçın abat ya da berbat olduğunu söyledi.

“Abat olduğunda herkes kendine pay biçer, berbat olduğunda da hakemlere yönelir” diyen Özerten, “2005’te MHK Başkanı olduğumda da buradaydım. Sizler futbolun yardımcı unsurusunuz. Futbolun tadını, tuzunu siz yapıyorsunuz. 2013-2014 sezonu sadece hakemlik, sadece futbol sezonu değil, ülkenin içinde bulunduğu bu sürece hizmet etme sezonu, barışa ve kardeşliğe muhtaç olduğu dönemde bunu artırma sezonudur” şeklinde konuştu.

Hakemlerden sahaya çıktıklarında herkesi unutarak kendilerini işe vermelerini isteyen Özerten, şunları dile getirdi:

“En büyük günah, kul hakkı yemektir. Sahadaki futbolcunun hakkını yemeyelim. Hataları minimuma indirin. Buna her sezondan daha fazla ihtiyacımız var. 3 Temmuz sürecinde bir tane hakemin adının geçmemesi büyük mutluluk verdi, bana. Bunca söylenti içinde sizin isminizin olmaması gurur verici. TFF olarak, futbolun çatısında dönen şiddete rağmen adam gibi adam olduğumuzu herkese gösterelim.

Sahaya çıktığınızda her zamankinden daha fazla cesur olun ve kul hakkı yemeden alnınız açık şekilde çıkın.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış