Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Formadan yumruğa

Formadan yumruğa
Son Güncellenme : 13 Eki 2013 14:35

Beşiktaşlı İ.Toraman, Sezer’e jest yapıp sezon başında formasını vermiş, yaptığı ağabeylik yeni takım arkadaşı tarafından takdir görmüştü. İki oyuncu 3 ay sonra yumruk yumruğa birbirine girdi

Formadan yumruğa

HTSPOR / Kartal YİĞİT

Kartal’da İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kavgasının şoku sürüyor. İkilinin başlarda iyi anlaştığı, daha sonra gerilimin patlak verdiği bildirildi. Sezer’in, F.Bahçe’den transferinin ardından Toraman’la görüşüp “Ağabey, özel bir ricam var. 5 numarayı çok seviyorum. Eğer böyle bir jest yaparsan beni çok sevindirirsin” dediği, Kartal’da uzun yıllar kaptanlık yapan tecrübeli yıldızın da “Tamam kardeşim. Yeter ki sen başarılı ol” diyerek jest yaptığı ortaya çıktı. Teşekkür eden Sezer, takım arkadaşlarına da “Kaptan büyüklük yaptı” diyerek Toraman’ı övdü.

SEZER’İN KAŞI PATLAMIŞ
Formayı unutan ikili daha sonra ters düştü. İdmanlarda laubali davranışlarıyla göze batan, A2 maçlarına zoraki çıkan Sezer’in, “Ben F.Bahçe’den geldim, nasıl 18’e bile giremem” dediği ileri sürüldü. Özellikle yerlilerin bu tavırlardan rahatsız olduğu, bir süredir Toraman’ın da Sezer’e mesafeli durduğu kaydedildi. Tam 3 kez kapışan Toraman ve Sezer’in son kavgasında yumruklar konuştu. Sezer’in odasına gelip ‘kapıyı kilitlemesi’nin ardından Toraman saldırıya geçerken, sesleri duyan diğer oyuncular kapıyı kırıp kavgayı durdurdu. Bu sırada yere düşen Sezer’in kaşının açıldığı bildirildi.

‘Bana laf söyleyeceğine…’
Hırvatistan’daki özel maçta Toraman’ın “Temponu yükseltmen lazım” sözlerine karşılık Sezer’in “Ne karışıyorsun, sen kendi performansına bak. Senin çok mu iyi ki bana laf atıyorsun” demesi kavganın fitilini ateşledi. Kadro dışı bırakılan iki oyuncuya 1 hafta izin verildi. Bayramdan sonra yönetim, savunmalarını dinleyip cezalarını kesecek.

‘Böyle çalışırsan, seni kovarım’
Sezer Öztürk’ün geçtiğimiz hafta da bardağı taşıran bir davranışta bulunduğu ortaya çıktı. Sezer’in vurdumduymaz hareketlerine kızan kondisyoner Miljenko Rak, “Böyle çalışacaksan, seni idmandan kovarım” diye bağırdı. Bilic ve Önder Özen’in takımda huzursuzluk yaratan bu kavganın ardından kesinlikle ikiliyi kadroda düşünmediği kaydedildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış