Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Florya’da Albayrak sevinci

Florya’da Albayrak sevinci
Son Güncellenme : 26 Eki 2014 18:14

Florya’da Albayrak sevinci
Başta Melo olmak üzere bazı Sarı-Kırmızılı oyuncular, saat 17:00 sıralarında Abdurrahim Albayrak’a “18:00’de idman var, bekliyoruz” mesajı attı. Prandelli’ye yerli yardımcı geliyor

Üst üste kazanılan son iki şampiyonlukta Ali Dürüst ile birlikte büyük pay sahibi olan Abdurrahim Albayrak’ın, Duygun Yarsuvat’ın seçilmesiyle birlikte yeniden Florya’ya dönecek olması oyuncuları havalara uçurdu.

Albayrak’ı çok seven oyuncular, daha ilk sandıklar açıldıktan sonra sempatik yöneticiye mesaj attı. Albayrak, “Saat 17:00 sıralarında başta Felipe Melo olmak üzere oyuncular, ‘18:00’de idman var, Florya’ya bekliyoruz’ dediler. Bu beni çok güldürdü” dedi. Albayrak’a yönetimde olmamasına rağmen Ali Dürüst’ün de destek vermesi bekleniyor.

LUCESCU MESAJI VERDİ
“Bu zor dönemde kaçmak olmazdı. Geçen sezon kaçan şampiyonluk benim içimde uktedir” diyen Albayrak, Prandelli ve Lucescu konusunda şöyle konuştu: “Prandelli belki yardımcıya ihtiyaç duyabilir. Kendisiyle bir toplantı yapacağız. Ayrıca G.Saray menfaatleri için Lucescu dahil herkesle görüşürüm.”

SABRİ’YE AF ÇIKIYOR
Albayrak, Sabri ve Eboue için “İkisi de önemli oyuncular. Prandelli’yle konuşacağız. Sabri’yi hazırlamamız lazım” diyerek af sinyali verdi. Yeni yönetici, 41 oyuncunun oldukça fazla olduğunu, bazılarıyla yolların ayrılacağını da ifade etti.

ERSUN YANAL BOMBASI!
Galatasaray Kulübü’nün yeni başkanı Duygun Yarsuvat’ın Prandelli ile yolları ayırmaya hazırlandığı iddia edilirken, sarı kırmızılı takımdaki Ersun Yanal sesleri de her geçen gün artıyor.

Öte yandan Eurosport’un haberine göre; Galatasaray’ın teknik adam arayları arasında geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’yi şampiyonluğa taşıyan Ersun Yanal’ın adının ilk sırada olduğu iddiaları her geçen gün artarken, geçtiğimiz günlerde bu iddiaları yalanlamayan tecrübeli teknik adamın “Bu işler belli olmaz” diyerek açık kapı bırakması da dikkat çekiyor. Yarsuvat’la birlikte yönetime dönen Abdurrahim Albayrak’ın da yerli hocadan yana olduğu ifade edilirken, önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

GALATASARAY’IN 35. BAŞKANI DUYGUN YARSUVAT OLDU… İŞTE SANDIK SONUÇLARI
DUYGUN YARSUVAT’IN İLK AÇIKLAMALARI

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış