Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Flaş Prandelli açıklaması

Flaş Prandelli açıklaması
Son Güncellenme : 26 Eki 2014 21:34

Flaş Prandelli açıklaması
Galatasaray’ın yeni başkanı Duygun Yarsuvat, HABERTÜRK TV’de sarı kırmızılı takımın geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı

HABERTÜRK TV’de Faik Çetiner’in sunduğu Spor Türk programına telefonla bağlanan Duygun Yarsuvat, Galatasaray’ın geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Duygun Yarsuvat, Prandelli’nin zamana ihtiyacı olduğunu belirterek, İtalyan teknik adamla yola devam edeceklerini açıkladı: “Yabancı bir ülkeye gittiğinizde dahi, oraya alışmanız için en az 1 haftaya ihtiyacınız var. Prandelli’yle devam edeceğiz. Bakın Arsenal’in hocası Arsene Wenger, 17-18 yıldır o kulübün başında. Sir Alex Fergurson’un Manchester United’da yaptıkları ortada. Liverpool’un eski oyuncusu, şu anki teknik direktörü, 7-8 yıldır kulübün başında. Aceleye etmeye gerek yok. Ülkemizde antrenörlerin üzerine çok gidiliyor. Löw, geldi, ‘köylü’ dediler, gitti Almanya’yı Dünya Şampiyonu yaptı. Del Bosque geldi, neler söylediler adam için, İspanya Milli Takımı’yla yaptıkları ortada. Takımımız Dortmund’a 4-0 yenildi. Futbolda bunlar olabilir. Roma da Bayern Münih’e 7-1 kaybetti… Almanya dünya şampiyonu oldu ama Polonya’ya 2-0 kaybetti. Futbolun güzelliği bunlar. Hatayı hemen antrenörde bulmayalım, daha derin araştıralım diye düşünüyorum.”

 DUYGUN YARSUVAT’IN AÇIKLAMALARININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Alp Yalman’ın listesi için ‘intikam timi’ dediği iddialarının sorulması üzerine Yarsuvat, “Sözlerimin bir kısmını aldılar. Ben öyle bir şey demedim” diyerek iddiaları yalanladı.

Mayıs ayında seçime gidilip gidilmeyeceği sorusu üzerine Yalman, “Mayıs ayında benim görevim bitiyor. Olağan seçim toplantısı yapılacak” ifadelerini kullandı.

Kulüpte çok fazla harcama yapıldığının altını çizen Yarsuvat, “Giderleri azaltmak durumundayız. Elimizde değerlendirilmemiş asetler var, onları değerlendireceğiz. Gelir/gider dengesini sağlamaya, tasarruf yapmaya çalışacağız. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.”

Ünal Aysal döneminde bir hukuksuzluk olup olmadığını bilmediğini söyleyen Yarsuvat, “Bir hukuksuzluk olmadığını düşünüyorum. Ancak biz yine de mali açıdan bir inceleme yapacağız ve o dönemi ayrı olarak ibra oylamasına sunacağız.”

GALATASARAY’IN 35. BAŞKANI DUYGUN YARSUVAT OLDU… İŞTE SANDIK SONUÇLARI
DUYGUN YARSUVAT’IN İLK AÇIKLAMALARI

Son olarak seyirci yasaklarına değinen Duygun Yarsuvat, “Ben Şükrü Saracoğlu’ndaki maça gideceğim. Aziz Yıldırım’ı zaten TT Arena’ya davet etmeye gerek yok, gelmek onun hakkı. Ama taraftarım da benimle birlikte Kadıköy’e gelirse, daha mutlu olurum. Bu durumu ortadan kaldırmamız lazım. Burada en büyük iş, basına düşüyor. 7 aylık kısa sürede bu durumu aşmak istiyorum. Bırakalım da artık Galatasaray seyircisi Kadıköy’e, Fenerbahçe seyircisi TT Arena’ya gelsin.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış